فیش حقوقی بازنشستگان بانک صادرات

فیش حقوقی بازنشستگان بانک صادرات را اینجا دانلود کنید.

فیش حقوقی بازنشستگان بانک صادرات از سایت مدیریت منابع انسانی بانک صادرات قابل دریافت است. بازنشستگان برای دانلود فیش حقوقی بازنشستگان بانک صادرات از طریق سایت منابع انسانی با داشتن نام کاربری و رمز عیور اقدام کنند. فیش حقوقی بازنشستگان بانک صادرات با مراجعه به سایت بانک صادرات به نشانی https://hrm.bsi.ir/UserManagement/login?ReturnUrl=%2fHRM در دسترس شما بازنشستگان عزیز بانک صادرات قرار دارد. ما در ادامه برای دریافت فیش حقوقی بازنشستگان بانک صادرات آدرس ورورد و همچنین نحوه ثبت نام و بازیابی رمز عبور را در ادامه برای شما همراهان عزیز آورده ایم. با ما همراه باشید.

فیش حقوقی بازنشستگان بانک صادرات

ثبت نام در سامانه منابع انسانی بانک صادرات

برای ثبت نام در سامانه منابع انسانی بانک صادرات لازم است به نشانی https://hrm.bsi.ir/HRM/Registeration/Index مراجعه کنید. لازم به ذکر است موارد زیر را باید در هنگام ثبت نام رعایت فرمائید.

فیش حقوقی بازنشستگان بانک صادرات
فیش حقوقی بازنشستگان بانک صادرات

اگر احتمال میدهید کد امنیتی را از طریق پیامک دریافت نکنید میتوانید ایمیل خود را وارد کنید تا کد امنیتی به ایمیل تان هم ارسال شود

شماره همراه خودتان را به صورت صحیح وارد نمایید. به عنوان مثال:۰۹۱۱۲۳۴۵۶۷۸

*کسانی که در لیست عدم دریافت پیامک های تبلیغاتی مخابرات , قرار دارند از طریق #۸۹۹۹* اقدام به تغییر آن نمایند

هنگام ورود به سامانه از شماره کارمندی به عنوان نام کاربری استفاده کنید

بازیابی رمز عبور برای ورود به سایت بانک صادرات

برای بازیابی رمز عبور اینجا کلیک کیند

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان از خودپردازهای بانک صادرات

بانک صادرات ایران در راستای کاهش مراجعات حضوری، هزینه ها و همچنین تکریم بازنشستگان، امکان دریافت فیش حقوقی آنان از طریق دستگاه های خودپرداز را عملیاتی کرد.

بانک صادرات ایران در راستای کاهش مراجعات حضوری، هزینه ها و همچنین تکریم بازنشستگان، امکان دریافت فیش حقوقی آنان از طریق دستگاه های خودپرداز را عملیاتی کرد.

این بانک در راستای تکریم و ارج نهادن به تلاش و کوشش بازنشستگان خدمت جدیدی را عملیاتی ساخته که طی آن بازنشستگان سازمان بازنشستگی کشوری که حقوق و مزایای خود را از طریق شعب این بانک دریافت می کنند، بتوانند از طریق دستگاه های خودپرداز این بانک فیش حقوقی خود را اخذ کنند که در این راستا این بانک گزینه «دریافت فیش حقوقی بازنشستگان» را روی دستگاه های خودپرداز به منظور چاپ آخرین فیش حقوقی تعیین کرده است.

بر اساس این گزارش، بیش از یک میلیون و ۵۷۰ هزار نفر از بازنشستگان از طریق شعب این بانک در سراسر کشور حقوق و مزایای خود را دریافت می کنند که با عملیاتی شدن این خدمت می توانند علاوه بر دریافت وجه و انجام امور مالی نظیر انتقال وجه، پرداخت قبوض و… فیش حقوقی خود را نیز دریافت نمایند.

این بانک در راستای انجام تکالیف و رسالت های اجتماعی خود برای اولین بار در کشور اولین باجه ویژه پرداخت حقوق بازنشستگان را در سرپرستی غرب تهران به منظور ارائه خدمات به این قشر زحمتکش راه اندازی کرده است.

شایان ذکر است بانک صادرات با دارا بودن بیش از ۳ هزار شعبه در سراسر کشور، صدور ۲۹ میلیون و ۵۰۰ هزار کارت الکترونیکی برای متقاضیان، افتتاح ۴۷ میلیون حساب الکترونیکی برای مشتریان و نصب و راه اندازی ۳ هزار و ۸۰۰ دستگاه خودپرداز نقش بسزایی در ارتقای خدمات بانکی و تحقق اهداف بانکداری الکترونیکی در کشور دارد.

بانک صادرات ایران، بانک تجاری ایرانی است، که در سال ۱۳۳۱ توسط خانواده بلورفروشان و خانواده مفرح، با ۲۰ کارمند و ۳ مدیر ارشد، فعالیت خود را آغاز نمود. این بانک پس از انقلاب ۱۳۵۷ مصادره و به مالکیت دولت درآمد. پس از گذشت چند دهه، بخشی از سهام بانک در بورس واگذار شد. تا سال ۱۳۹۹ بانک صادرات ایران رتبهٔ دهم در فهرست ۱۰۰ شرکت برتر ایران را در اختیار دارد.

اطلاعات لازم برای دریافت فیش حقوقی

  1. نام کاربری
  2. رمز عبور

دسترسی کارکنان شاغل به سامانه فیش حقوقی از طریق شبکه داخلی بانک امکان پذیر است

راهنمای ورود به بخش های اصلی وب سایت بانک صادرات bsi.ir

سایت بانک صادرات کشور ایران، از بخش های مختلفی تشکیل شده است که هر کدام از این بخش ها، امکانات مختص به خود را به مشتریان این بانک ارائه می کند. پس از ورود به وب سایت بانک صادرات به نشانی www.bsi.ir، افراد می توانند بخش های مختلفی که در این سامانه وجود دارد را مشاهده کنند. در صفحه اصلی سایت، اطلاعیه های مهم در قالب تصویر به مشتریان نشان داده می شود.

مشتریان می توانند با ورود به بخش درباره بانک، اطلاعات مهمی را در رابطه با بانک صادرات، مدیر عامل و کارکنان این بانک دریافت کنند. در این بخش اطلاعات مهمی به کاربران ارائه می شود.

بخش خدمات بانکی و بانکداری الکترونیک، از جمله بخش های مهم و اصلی سایت بانک صادرات می باشند. این دو بخش به دلیل اهمیت بالایی که دارند، بسیار پرکاربرد هستند و در همین راستا خدمات مختلفی را نیز به صورت غیر حضوری ارائه می کنند.

همچنین، آن دسته از افرادی که قصد مراجعه به یکی از شعب بانک را دارند، می توانند با مراجعه به سامانه bsi.ir، لیست شعب داخل کشور و یا خارج از کشور بانک صادرات را دریافت کنند.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا