۱۵:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۵

افشای هزینه‌های تلویزیونی از ستاره‌های فوتبال؛ ۴۰ میلیارد تومان رکورد میهمان صداوسیما

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن، برنامه قهرمان ایران، برنامه‌ای است که بهترین تیم‌های ملی و ورزشکاران هر رشته را به نظرسنجی می‌گذارد و آن‌ها را دعوت می‌کند تا مخاطبان برنامه به ستاره‌ها رای بدهند. برنامه‌ای که با مشارکت وزارت ورزش ...

افشای هزینه‌های تلویزیونی از ستاره‌های فوتبال؛ ۴۰ میلیارد تومان رکورد میهمان صداوسیما

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن، برنامه قهرمان ایران، برنامه‌ای است که بهترین تیم‌های ملی و ورزشکاران هر رشته را به نظرسنجی می‌گذارد و آن‌ها را دعوت می‌کند تا مخاطبان برنامه به ستاره‌ها رای بدهند. برنامه‌ای که با مشارکت وزارت ورزش و جوانان و رسانه ملی هر روز روی آنتن می‌رود.

یکی از ستارگان تیم ملی که از کاندیدای بهترین بازیکن سال است، به این برنامه دعوت شده، اما او گفته حداقل ۸۰۰ میلیون تومان می‌گیرد تا به شبکه ورزش برود. این ستاره تیم ملی حتی به این نکته اشاره کرده که وقتی یکی از همبازیانش یک میلیارد تومان گرفته و به برنامه تحویل سال رفته چرا او نباید اندازه او یا حداقل با اختلاف ۱۰۰ یا ۲۰۰ میلیون تومان بگیرد؟ این اتفاق باعث شد وزیر ورزش با امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم ملی تماس گرفته و گفته این برنامه با دیگر برنامه‌های سال تحویل شبکه‌ها فرق دارد و وزارت ورزش در این برنامه دخیل است و چرا بازیکنان چنین ارقامی مطرح می‌کنند؟
قلعه‌نویی هم لب به گلایه گشوده و گفته که دعوت کردن بازیکنان تیم ملی به ویژه برنامه سال تحویل و ارقامی که مطرح شده و برخی بازیکنان گرفته‌اند، فضای اردوی تیم ملی را به هم ریخته و در این باره کاری نمی‌تواند بکند. وقتی یک برنامه به بازیکنی ۶۰۰ یا ۸۰۰ میلیون یا یک میلیارد تومان می‌دهد، بازیکن برایش مهم نیست که کدام برنامه و کدام شبکه و با چه بودجه‌ای بازیکن را دعوت می‌کند. در این میان، خبری به گوش رسیده که یکی از شبکه‌های تلویزیونی حدود ۴۰ میلیارد تومان برای دعوت از ستارگان ورزش و سینما و تلویزیون و خوانندگان هزینه کرده است.

پایان/*

اندیشه قرن را در ایتا دنبال کنید

اندیشه قرن را در تلگرام دنبال کنید

مطالب مرتبط