۲۰:۱۷ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۸

گل‌ محمدی: تا آخرین نفس برای پیروزی می‌ جنگیم/کار برای باشگاه‌ های ایرانی سخت است اما

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن؛ یحیی گل‌محمدی پس از ورود به استادیوم آزادی در گفتگویی کوتاهی اظهار داشت: با توجه به اینکه در گروه سختی هستیم، به بچه‌ها گفتم خیلی مهم است که در بازی‌های خانگی پیروز شویم. تمام هدف‌مان این است که س...

پرسپولیس

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن؛ یحیی گل‌محمدی پس از ورود به استادیوم آزادی در گفتگویی کوتاهی اظهار داشت: با توجه به اینکه در گروه سختی هستیم، به بچه‌ها گفتم خیلی مهم است که در بازی‌های خانگی پیروز شویم. تمام هدف‌مان این است که سه امتیاز این بازی را به دست بیاوریم. قطعا بازی راحتی نیست و باید دوندگی خوبی داشته باشیم. می‌دانیم سخت است اما تمام تلاش‌مان می‌کنیم و تا آخرین نفس برای کسب سه امتیاز می‌جنگیم.

او با اشاره به شرایط باشگاه‌های ایرانی گفت: هر سال که می‌گذرد، با توجه به محدودیت‌هایی که باشگاه‌های ایرانی دارند، کار برای آنها سخت‌تر می‌شود. قوانین جدیدی هم وضع شده که کار باشگاه‌ها را برای جذب بازیکنان خوب سخت‌تر کرده است.

یحیی در پایان عنوان کرد: هزینه‌‌های سرسام‌آوری در آسیا انجام می‌شود و این کار را برای باشگاه‌های ایرانی سخت کرده اما این قول را به هوادران می‌دهم که با تمام محدویت‌ها با تمام وجود می‌جنگیم و سخت تلاش می‌کنیم. این تنها کاری است که می‌توانیم انجام بدهیم و باید ببینیم خودمان را تا چه مرحله‌ای می‌توانیم برسانیم.

مطالب مرتبط