۰۷:۴۴ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۷

ورود سامانه بارشی جدید به کشور

از بعد از ظهر دوشنبه سامانه بارشی وارد کشور شده و در استان اردبیل، شمال آذربایجان‌های غربی و شرقی بخش‌هایی از گیلان و مازندران روز‌های سه شنبه و چهارشنبه در استان‌های ساحلی خزر آذربایجان‌های غربی و شرقی اردبیل، برخی نقاط استان‌های زنجان، ...

ورود سامانه بارشی جدید به کشور

از بعد از ظهر دوشنبه سامانه بارشی وارد کشور شده و در استان اردبیل، شمال آذربایجان‌های غربی و شرقی بخش‌هایی از گیلان و مازندران روز‌های سه شنبه و چهارشنبه در استان‌های ساحلی خزر آذربایجان‌های غربی و شرقی اردبیل، برخی نقاط استان‌های زنجان، کردستان، کرمانشاه، قزوین، البرز تهران و همدان رخ می‌دهد.

پنجشنبه در مناطق غربی مرکزی استان‌های ساحلی خزر شمال شرق دامنه‌های جنوبی البرز و جمعه در ارتفاعات البرز مرکزی و زاگرس مرکزی بارش باران رعد و برق وزش باد شدید موقت در نقاط مستعد گردوخاک و در ارتفاعات و نقاط سردسیر رشته کوه البرز و در استان اردبیل بارش برف پیش بینی می‌شود.

روز‌های چهارشنبه و پنجشنبه شدت بارش در گیلان و مازندران رخ می‌دهد.

دوشنبه و سه شنبه در بخش‌هایی از شمال غرب غرب استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی و پنجشنبه و جمعه در شمال شرق و شرق کشور افزایش سرعت باد و در مناطق مستعد خیزش گردوخاک انتظار می‌رود.

از سه شنبه تا پنجشنبه کاهش محسوس دما در نوار شمالی کشور خواهیم داشت. خلیج فارس دوشنبه و دریای خزر از سه شنبه تا پنجشنبه مواج است.

مطالب مرتبط