فوری؛ بازنشستگان تامین اجتماعی بخوانند/ خبر مهم آخر شبی قالیباف برای ریش سفیدان/ نحوه تصویب افزایش حقوق از زبان رئیس مجلس شورای اسلامی

رئیس مجلس در سخنانی از عملکرد خود در رتبه بندی و همسان سازی حقوق بازنشستگان دفاع کرد. قالیباف در نطق پیش از دستور جلسه امروز خود از چگونگی افزایش حقوق بازنشستگان و طرح رتبه بندی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن،رئیس قوه مقننه در ادامه نطق خود افزود: مجلس فعال و انقلابی مجلسی است که مصوباتی داشت که با اجرای خوب دولت حدود ۵میلیون نفر از دهک‌های محروم برای درمان به صورت رایگان بیمه شدند و با تامین هزینه‌های درمان بیماران صعب‌العلاج، دغدغه هزینه برای خانواده‌های این بیماران کاهش یافته است.

وی با بیان اینکه مجلس فعال و انقلابی مجلسی است که بارهای زمین مانده را علی رغم مشکلات و مخالفت‌های زیاد و با همراهی دولت برای قشرهای مختلف برداشت، گفت: تصویب طرح رتبه‌بندی معلمان بعد از ۱۰ سال، تصویب متناسب‌سازی حقوق قشر ضعیف بازنشستگان به شکلی قابل اجرا و افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با در نظر گرفتن بودجه برای تامین بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی از جمله مهمترین آنها است.

پایان/*

اندیشه قرن را در تلگرام دنیال کنید

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. مجلس انقلابی من همان بیمار خاص هستم، که باید در بیمارستان رازی تهران مداوا شوم خدمات این دولت برای من یک ویزیت سیزده هزار و پانصد تومنی است که بابتش تا یک ماه پیش ۲۱۰. هزار تومن بیمه تکمیلی نی دادم از این ماه به لطف. دولت انقلابی ۳۵۰ هزارتومن می دم، کی می خواین دست از سر ما بردارید

دکمه بازگشت به بالا