۱۳:۰۹ - ۱۴۰۲/۰۷/۲۶

زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک تجارت تمدید شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن به نقل از مدیریت روابط‌عمومی و ارتقاء سرمایه اجتماعی بانک تجارت؛ این بانک تجارت با هدف ارائه خدمات بهینه بانکی به مشتریان و تکمیل کادر اجرایی خود در ۲۵ استان کشور نیروی انسانی استخدام می‌کند. متقاضیا...

زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک تجارت تمدید شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن به نقل از مدیریت روابط‌عمومی و ارتقاء سرمایه اجتماعی بانک تجارت؛ این بانک تجارت با هدف ارائه خدمات بهینه بانکی به مشتریان و تکمیل کادر اجرایی خود در ۲۵ استان کشور نیروی انسانی استخدام می‌کند.

متقاضیان واجد شرایط و فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی علمی، آزمون روانشناختی، مصاحبه عمومی و تخصصی، گزینش و معاینات پزشکی، با انعقاد «قراردادکار با مدت معین و بیمه درمان و بازنشستگی تأمین اجتماعی» در شعب و واحدهای ستادی این بانک مشغول به‌کار می‌شوند.

آزمون استخدامی بانک تجارت با همکاری شرکت تعاونی خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شده و فرآیند ثبت نام متقاضیان آزمون استخدامی از ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه مورخ ۲۰ مهرماه ۱۴۰۲ لغایت ساعت ۲۴ روز جمعه ۲۸ مهرماه ۱۴۰۲ از طریق این لینک انجام خواهد شد.

مطالب مرتبط