۱۱:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۶

خبر مهم برای کسانیکه بیمه تامین اجتماعی هستند | جزییات مهم از انتقال سوابق بیمه ای

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای قانون نقل و انتقال سوابق بیمه‌ای مطالبه جامعه بوده و تاخیر چند ماهه در ابلاغ آیین‌نامه این قانون قابل قبول نیست. جعفر قادری در تذکری شفاهی در جلس...

تامین اجتماعی

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای قانون نقل و انتقال سوابق بیمه‌ای مطالبه جامعه بوده و تاخیر چند ماهه در ابلاغ آیین‌نامه این قانون قابل قبول نیست.

جعفر قادری در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس، بیان کرد: قانون نقل و انتقال سوابق بیمه قریب به ۵ ماه است که مصوب شده است. انتظار می رود دولت سریع تر آیین نامه اجرایی این قانون را ابلاغ کند. اجرای این قانون مطالبه جامعه است و تاخیر چند ماه در ابلاغ آیین نامه این قانون قابل قبول نیست.

وی در ادامه اظهار کرد: نرم افزار مورد استفاده مجلس دارای اشکالاتی است. متاسفانه این کار به شرکتی در قم سپرده شده است. اکنون که ایرادات و اشکالات وجود دارد چه کسی پاسخگو است؟ یعنی در این تهران به این بزرگی یک شرکت پیدا نمی شد که این بخش مهم به شرکتی در قم سپرده شده است. حال هر مشکلی که پیش می آید باید از قم بیایند.

پایان/*

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط