۱۲:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹

۵ خودرو پرطرفدار و جوان پسند زیر یک میلیارد تومان

در بسیاری از موارد قیمت خودرو در هنگام خرید برای خریدار به عنوان مهم ترین عامل مطرح می‌شود. علاوه بر قیمت، عوامل دیگری مانند مصرف سوخت، کارکرد خودرو، سلامت قطعات آن، هزینه‌های نگهداری و تعمیرات، ارزش بازار و افت ارزش خودرو در آینده نیز با...

۵ خودرو پرطرفدار و جوان پسند زیر یک میلیارد تومان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن،در این گزارش ۵ خودرو سواری زیر یک میلیارد تومان که برای فروش در بازار خودرو عرضه شده‌اند را معرفی می‌کند.

پژو ۲۰۷ صفر کیلومتر مدل ۱۴۰۲
یک خودرو ۲۰۷ صفر کیلومتر مدل ۱۴۰۲ سفید رنگ با قیمت ۹۱۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد. موتور این خودرو tu5 بوده و از گیربکس اتوماتیک نیز استفاده می‌کند. وضعیت بدنه، شاسی و مشخصات فنی این ۲۰۷ سالم اعلام شده است.

دناپلاس توربو اتوماتیک مدل ۱۴۰۳
یک دناپلاس توربو اتوماتیک مدل ۱۴۰۳ با قیمت ۸۸۵ میلیون تومان برای فروش آگهی شده است. این خودرو کارکردی ندارد و بنابراین موتور آن سالم، شاسی‌های آن پلمپ و  بدنه سفید رنگ آن نیز خط و خش و رنگ شدگی ندارد.

شرایط پیش فروش فولکس واگن ID.۴ توسط ماموت خودرو اعلام شد
چری تیگو ۵ اکسنت مدل ۱۳۹۶
یک چری تیگو ۵ اکسنت مدل ۱۳۹۶ با ۱۳۶ هزار کیلومتر به فروش گذاشته شده و ۱ میلیارد تومان قیمت خورده است. این خودرو قهوه‌ای رنگ بوده و بدنه آن نیزخط و خشی ندارد. موتور خودرو و شاسی‌های آن نیز سالم گزارش شده‌اند.

لیفان ۸۲۰ مدل ۱۳۹۷
یک لیفان ۸۲۰ مدل ۱۳۹۷ در حالی ۱۲۹ هزار کیلومتر کارکرد دارد با قیمت ۹۵۰ میلیون تومام فروخته می‌شود. بدنه این خودرو نقره‌ای رنگ بدون خط و خش، مشخصات فنی آن سالم و شاسی‌های آن نیز پلمپ هستند.

جک S3 اتوماتیک مدل ۱۳۹۷
قیمت یک جک S3 اتوماتیک مدل ۱۳۹۷ با ۷۰ هزار کیلومتر کارکرد و خط و خش جزئی در بدنه ۸۷۰ میلیون تومان تعیین شده است. این خودرو سفید رنگ بوده و از موتور و شاسی‌های سالم استفاده می‌کند.

 

پایان/*

اندیشه قرن را در ایتا دنبال کنید

اندیشه قرن را در تلگرام دنبال کنید

مطالب مرتبط