۰۹:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۵

۴ کد همراه اول برای اعلام موجودی و مانده حساب !

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛کد همراه اول برای افزایش اعتبار / کد همراه اول برای اعلام موجودی / کد همراه اول برای شارژ پولی و اینترنتی .  کد همراه اول برای اعلام موجودی با روشهای متعددی می توان اقدام به استعلام باقیمانده شارژ...

۴ کد همراه اول برای اعلام موجودی و مانده حساب !

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛کد همراه اول برای افزایش اعتبار / کد همراه اول برای اعلام موجودی / کد همراه اول برای شارژ پولی و اینترنتی .
 کد همراه اول برای اعلام موجودی
با روشهای متعددی می توان اقدام به استعلام باقیمانده شارژ همراه اول نمود.

  • کد دستوری برای استعلام شارژ باقیمانده همراه اول
  • کد دستوری #۱۱*۱۴۰* (ستاره ۱۴۰ ستاره ۱۱ مربع)
  • کد دستوری #۱۲۱*۱۰* (ستاره ۱۰ ستاره ۱۲۱ مربع)
  • مشاهده میزان شارژ با اپلیکیشن همراه من (آموزش اپلیکیشن همراه من)
  • مشاهده میزان شارژ در سایت همراه اول به آدرس https://www.mci.ir

میزان باقیمانده شارژ همراه اول با سامانه ۴۴۴

  1. برای اینکار کافیست با شماره ۴۴۴ تماس گرفته
  2. از منوی موجود شماره ۲ را انتخاب نمایید
  3. اعتبار سیمکارت همراه اول شما اعلام خواهد شد.

مشاهده میزان شارژ با اپلیکیشن همراه من
برای اینکار می بایست اقدام به نصب اپلیکیشن همراه من نمایید. برای دریافت این اپلیکیشن برای گوشی های اندرویدی کافیست در Play Store گوگل عبارت My MCI را وارد جستجو نمایید. همچنین برای گوشی های با سیستم عامل iOS همین کار را در App Store و برای گوشی های با سیستم عامل ویندوز در Microsoft Store انجام دهید. پس از نصب این اپلیکیشن، اگر چنانچه قبلا عضو شده ایده می بایست وارد شده و در صورتی که قبلا عضو نشده اید باید مرحله ثبت نام را انجام دهید. پس از وارد کردن شماره و رمز عبور، پیامک احراز برای شما ارسال می شود که می بایست آنرا وارد کنید تا بتوانید وارد ناحیه کاربری خود شوید. پس از ورود در صفحه اصلی میزان اعتبار شارژ و دیتا برای شما نمایش داه می شود.

مشاهده میزان شارژ در سایت همراه اول
برای ورود به ناحیه کاربری مربوط به همراه من در سایت همراه اول روی این لینک کلیک کنید. در این صفحه می بایست یا اقدام به ورود به مشخصات قبلی نموده و یا اقدام به ثبت نام نمایید. پس از ورود به بخش کاربری همراه من همانند اپلیکیشن همراه من مقدار باقیمانده شارژ همراه اول سیم کارت خود را مشاهده خواهید کرد.

پایان/*

مطالب مرتبط