۸ میلیارد+ یکی از این ۳ بازیکن!/ پیشنهاد وسوسه برانگیز استقلال خبرساز شد

باشگاه استقلال به مسئولان ذوب آهن اعلام کرده بود که حاضر است مبلغ ۸ میلیارد تومان به علاوه یک نفر از بین سامان تورانیان، امیرعلی صادقی و پیمان بابایی را به ذوب‌آهن بدهد که با مخالفت باشگاه اصفهانی مواجه شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن، باشگاه استقلال به دنبال جذب محمد حسین اسلامی بازیکن ذوب آهن بود که با مخالفت این باشگاه مواجه شد تا پرونده حضور این بازیکن در استقلال بسته شود. در قرارداد محمدحسین اسلامی، بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن بند فسخ قرارداد ۱۵ میلیاردی وجود دارد و تیم‌هایی که خواهان جذب این بازیکن هستند باید این رقم را پرداخت کنند. باشگاه استقلال در فصل نقل و انتقالات نیم فصل به دنبال جذب اسلامی بود که با مخالفت این باشگاه مواجه شد تا پرونده حضور این بازیکن در استقلال بسته شود.

استقلال
استقلال

باشگاه استقلال به مسئولان ذوب آهن اعلام کرده بود که حاضر است مبلغ ۸ میلیارد تومان به علاوه یک نفر از بین سامان تورانیان، امیرعلی صادقی و پیمان بابایی را به ذوب‌آهن بدهد که با مخالفت باشگاه اصفهانی مواجه شد.ظاهرا ذوب‌آهنی‌ها که در رتبه پنجم جدول قرار دارند و در کورس مدعیان بالای جدول هستند برای برطرف کردن نقاط ضعف خودشان خواهان دفاع وسط یا دفاع کناری از استقلال هستند.باشگاه ذوب آهن از استقلال خواسته از بین جعفر سلمانی، ایمان سلیمی و محمدحسین مرادمند یک نفر را به اصفهان بفرستد که با مخالفت کادر فنی آبی پوشان مواجه شده تا به این ترتیب، اسلامی در اصفهان ماندگار شود.

پایان/*

اندیشه قرن را در ایتا دنبال کنید

اندیشه قرن را در تلگرام دنبال کنید

منبع
اندیشه معاصر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا