۲۰:۰۷ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۳

کسر امتیاز از پرسپولیس قطعی شد؟ | جزئیات تخلفی که پرسپولیس مرتکب شد

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن؛روز گذشته اعلام شد که به دلیل تخلفاتی که باشگاه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات انجام داده پرونده این باشگاه به کمیسیون انظباطی فدراسیون خواهد رفت و شائبه کسر امتیاز از پرسپولیس به طور جدی مطرح شد. ...

پرسپولیس

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن؛روز گذشته اعلام شد که به دلیل تخلفاتی که باشگاه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات انجام داده پرونده این باشگاه به کمیسیون انظباطی فدراسیون خواهد رفت و شائبه کسر امتیاز از پرسپولیس به طور جدی مطرح شد.

این در حالی است که به نظر می‌رسد کسر امتیاز از باشگاه‌ها در زمانی به‌وجود می‌آید که شکایتی علیه آن باشگاه ثبت شده باشد. در صورتی که شکایت از پرسپولیس رخ نداده و فقط بحث تخلف در میان است.

از آن‌جایی که بنا بر ادعای مسئولان باشگاه پرسپولیس مصوبه سقف بودجه این باشگاه رعایت شده و موضوع تخلف بحث برعهده گرفتن مالیات یک بازیکن مطرح است، به همین دلیل این باشگاه احتمالا فقط با جریمه نقدی مواجه می‌شود و بحث کسر امتیاز از این باشگاه در شرایط فعلی مطرح نیست.

پیش از این روزهای گذشته به دلیل شکایت‌هایی که از باشگاه سپاهان صورت گرفت بود، ۴امتیاز از این باشگاه اصفهانی کسر شد و به نظر می‌رسد رسیدگی به این تخلفات در باشگاه‌های دیگر هم تبعاتی داشته باشد.

مطالب مرتبط