۲۰:۳۴ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۸

کریس را بیاورید، پول در می‌ آورید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن؛سفر کریستیانو رونالدو به ایران با کاروان النصر برای بازی مقابل پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و استقبال پرشوری که از اسطوره پرتغالی در تهران شد بار دیگر ثابت کرد رونالدو از چه محبوبیت بی‌نظیری در گوشه...

کریس را بیاورید، پول در می‌ آورید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن؛سفر کریستیانو رونالدو به ایران با کاروان النصر برای بازی مقابل پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و استقبال پرشوری که از اسطوره پرتغالی در تهران شد بار دیگر ثابت کرد رونالدو از چه محبوبیت بی‌نظیری در گوشه و کنار دنیا برخوردار است.

صاحبان کسب و کارهای بزرگ بین‌المللی حالا بیش از پیش می‌دانند که حضور رونالدو به عنوان چهره تبلیغاتی چه تاثیری بر افزایش سود و درآمدشان خواهد داشت. بر اساس گزارش‌ها شرکت کشتی نمایشی WWE قصد دارد با کریس رونالدو قراردادی نجومی امضا کند تا از او به عنوان یک سفیر تبلیغاتی استفاده کند.

این شرکت اعتقاد دارد صرف حضور رونالدو به عنوان مهمان در یکی از مسابقاتش کافی است تا صدها هزار دلار به سود شرکت اضافه شود. طبق برنامه‌ها در ماه نوامبر WWE یک مسابقه کشتی نمایشی در عربستان سعودی برگزار می‌کند و رونالدو به عنوان مهمان در آن حضور خواهد داشت.

رونالدوی ۳۸ساله در حال حاضر بازیکن تیم النصر عربستان است. او در ژانویه گذشته قراردادی به ارزش ۲۱۵ میلیون دلار در هر فصل با این باشگاه امضا کرد.

شرکت WWE در آوریل سال جاری توسط مالکان رقابتهای UFC خریداری شد و این مالکان جدید از علاقه‌مندان کریس رونالدو بوده و معتقدند نام این اسطوره دنیای وفتبال می‌تواند برند جدیدشان را به یکی از بزرگان دنیای سرگرمی تبدیل کند.

مطالب مرتبط