۰۶:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۷

کاش هیچ وقت به استقلال نمی‌ رفتم!/ اگر زمان به عقب برگردد…

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن،گادوین منشا از زمان درخشش در باشگاه پیکان و پس از آن حضو در پرسپولیس و در نهایت اخراج شدن از تیم فولاد خوزستان روزهای پرفراز و نشیبی را در ایران سپری کرده است. منشا انواع و اقسام حواشی را در فوتبال ا...

استقلال

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن،گادوین منشا از زمان درخشش در باشگاه پیکان و پس از آن حضو در پرسپولیس و در نهایت اخراج شدن از تیم فولاد خوزستان روزهای پرفراز و نشیبی را در ایران سپری کرده است.

منشا انواع و اقسام حواشی را در فوتبال ایران تجربه کرده اما احتمالا بزرگترین آن انتقال او از پرسپولیس به استقلال بود. انتقالی که نه برای خود منشا و نه برای استقلال هرگز فایده‌ای نداشت و این مهاجم تنها موفق شد یک گل را با پیراهن آبی به ثمر رساند.

استقلال

استقلال

یاغی نیجریه‌ای در مصاحبه اخیر خود مقابل جواد کاظمیان قرار گرفت و در خصوص این انتخاب جنجالی‌اش در آن زمان گفت: اگر به عقب برگردم هرگز به استقلال نمی‌روم. کاش هیچ وقت این انتخاب را نمی‌کردم.

منشا که اکنون بدون تیم مانده است و قطعا خیلی دوست دارد به پرسپولیس برگردد بارها به روش‌های مختلف علاقه‌اش را به بازگشت به جمع سرخپوشان پایتخت نشان داده اما به نظر می‌رسد اوسما علاقه چندانی به او ندارد.

پایان/*

اندیشه قرن را در ایتا دنبال کنید

اندیشه قرن را در تلگرام دنبال کنید

مطالب مرتبط