۱۱:۴۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹

چرا گل‌ محمدی با بقیه فرق می‌کند؛ یک رکورد جاودانه از یحیی!

یحیی گل محمدی در سال‌های اخیر بدون شک یکی از مربیان موفق فوتبال باشگاهی بوده است، مربی‌ای که هم قهرمانی در لیگ برتر و هم قهرمانی در جام حذفی را تجربه کرده و در فوتبال باشگاهی آسیا هم تا مرز قهرمانی پیش رفت.

یحیی گل محمدی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن،بدون شک یکی از دلایل موفقیت یحیی گل محمدی در فوتبال باشگاهی در سال‌های اخیر انتخاب دستیار اول قوی برای خود بوده است. دستیارانی که بعد از پایان کار با یحیی گل محمدی در لیگ برتر سرمربی شده اند و مسیر جدایی را برای خود باز کرده اند.

از اولین دستیاران یحیی گل محمدی می‌توان از مجتبی حسینی نام برد. مربی که سال‌های سال در ذوب آهن و تراکتور دستیار یحیی گل محمدی بود. این مربی در فصلی که گذشت سرمربی تیم آلومینیوم اراک بود و پیش از حضور در آلومینیوم اراک هم به عنوان نفر اول در تیم‌هایی، چون ذوب آهن، نفت مسجد سلیمان، پیکان و … کارنامه خوبی از خود بجا گذاشت.

از دیگر دستیاران یحیی گل محمدی می‌توان از ساکت الهامی یاد کرد. مربی که بعد از جدایی از یحیی گل محمدی قهرمانی در جام حذفی را به همراه تیم‌های تراکتور و نساجی تجربه کرد و دو بار هم موجب بقای نساجی در بحرانی‌ترین شرایط شد. حمید مطهری هم در کنار یحیی گل محمدی کار کرده است. مربی که در لیگ برتر نفر اول نساجی شد و در فصلی که گذشت و در هفته‌های پایانی نتایج خوبی به همراه تیم تراکتور به عنوان نفر اول کادر فنی این تیم گرفت.

پایان/*

اندیشه قرن را در ایتا دنبال کنید

اندیشه قرن را در تلگرام دنبال کنید

مطالب مرتبط