۰۲:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۰

چرا وعده همسان سازی حقوق بازنشستگان اجرایی نشد؟

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: برای حقوق بازنشستگان به قول‌ها عمل نشد. همسان سازی حقوق بازنشستگان در برنامه هفتم دیده نشد علی دهقان‌کیا اظهار داشت: هم برای افزایش دستمزد و هم برای متناسب...

همسان سازی حقوق بازنشستگان

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: برای حقوق بازنشستگان به قول‌ها عمل نشد.

همسان سازی حقوق بازنشستگان در برنامه هفتم دیده نشد

علی دهقان‌کیا اظهار داشت: هم برای افزایش دستمزد و هم برای متناسب‌سازی صحبت‌های زیادی می‌شود، ما هم درخواست‌هایمان را اعلام می‌کنیم، اما به هیچکدام از قول‌هایی که داده‌اند، عمل نشده‌ است.

وی افزود: اخیرا نامه‌ای هم برای قالیباف نوشتیم و بدین شکل برای عدم اجرای صحیح قانون توسط دولت پیگیر شدیم، اما متاسفانه نتیجه و اقدامی ندیدیم. متناسب‌سازی متاسفانه در برنامه هفتم هم دیده نشده‌است. کمیسیون امور اجتماعی قول داده موضوع در دستور کار کمیسیون تلفیق قرار گیرد.

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: در باب افزایش حقوق متاسفانه با ما گریه می‌کنند، اما اقدامی انجام نمی‌دهند. قطعی هیچ چیز نمی شود گفت، اما همچنان پیگیر هستیم.

دهقان‌کیا در ادامه اظهار داشت: چطور در نظام ما دولت و مجلس به راحتی بانک رفاه ما را که حق الناس است، می‌گیرند و می‌گویند تا مادامی که نفروشید باید از محل سودها جریمه شوید؟ در همین امسال دولت حدود ۱۵۰۰ میلیارد تومان جریمه کرد، به خاطر نفروختن سهام.

او گفت: بزرگترین بدهکار ما دولت است و مسئولان پیگیری مطالبات را هم دولت انتخاب می‌کند. انتظارمان از دولت رئیسی غیر از این بود که تا کنون اتفاق افتاده‌است./روزنو

پایان/*

مطالب مرتبط