پیگیری و رایزنی با دستگاه ها جهت صدور احکام فرهنگیان بازنشسته

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: پاداش پایان خدمت بازنشستگان فرهنگی موضوعی است که در حال پیگیری می باشد و به زودی احکام آن صادر خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن،علی فرهادی معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش در گردهمایی مدیران‌کل آموزش و پرورش استان‌ها و اعضای شورای معاونان وزیر آموزش و پرورش، اظهار کرد: به لطف خدا رتبه‌بندی تقریبا به پایان رسیده است و حتی می‌توانیم به نحوی پایان مرحله استقرار رتبه‌بندی و این اقدام بزرگ را در آذر امسال اعلام کنیم.

وی بیان کرد: در دولت سیزدهم نگاه به آموزش و پرورش، نگاه خوبی است. امسال تا کنون در ستاد  ۴۱ درصد تخصیص بودجه گرفته شده که  افزایش سهم نوسازی در حال پیگیری و رسیدگی است.

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: پاداش پایان خدمت موضوعی است که در حال پیگیری و رایزنی با دستگاه‌ها و افراد مختلف هستیم و به زودی احکام بازنشستگان صادر خواهد شد.

وی با بیان اینکه مسأله سرانه مدارس به جد در حال پیگیری است، افزود: رابطه خوبی بین ما و سازمان برنامه و بودجه برقرار است و ان‌شاءلله به سمت گره‌گشایی در بسیاری مسائل پیش می‌رود.

پایان/*

اندیشه قرن را در تلگرام دنیال کنید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا