۰۸:۲۳ - ۱۴۰۲/۰۶/۳۰

پیش بینی هواشناسی از ادامه بارش باران در نوار شمالی کشور

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن، فریبا گودرزی گفت: امروز پنجشنبه در بخش هایی از اردبیل ،گیلان غرب مازندران شمال  استان های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی جمعه و شنبه در ارتفاعات البرز و یکشنبه در شمال استانهای آذربایجان غربی و آذر...

پیش بینی هواشناسی از ادامه بارش باران در نوار شمالی کشور

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن، فریبا گودرزی گفت: امروز پنجشنبه در بخش هایی از اردبیل ،گیلان غرب مازندران شمال  استان های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی جمعه و شنبه در ارتفاعات البرز و یکشنبه در شمال استانهای آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی برخی نقاط سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز مرکزی ابرناکی بارش پراکنده و وزش باد رخ میدهد.

به گفته کارشناس هواشناسی  روز دوشنبه در بخش هایی از شمال غرب کشور سواحل دریای خزر، ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی افزایش ابر رگبار باران گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقت پیش بینی میشود.

او می گوید: طی پنج روز آینده نیز در شمال شرق شرق و جنوب شرق کشور در بعضی ساعات وزش باد شدید و در مناطق مستعد خیزش گردوخاک رخ خواهد داد که در شمال سیستان و بلوچستان و نوار شرقی خراسان جنوبی همراه با توفان گردوخاک کاهش دید و کاهش کیفیت هوا خواهد بود.

 

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط