پروفایل بازنشستگان بانک تجارت| سامانه newprofile.tejaratbank.ir +نحوه جدید ثبت نام و ورود به اینترنت بانک تجارت

پروفایل بازنشستگان بانک تجارت؛ سامانه newprofile.tejaratbank.ir بهمراه نحوه جدید ثبت نام و ورود به اینترنت بانک تجارت را در ادامه ببینید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن،پروفایل بازنشستگان بانک تجارت؛ معرفی سامانه newprofile.tejaratbank.ir به همراه ویدئوی آموزشی نحوه جدید ثبت نام و ورود به اینترنت بانک تجارت را در ادامه آورده ایم تا بازنشستگان محترم بانک تجارت در این باره دچار مشکل نشوند.

انک تجارت مفتخر است که علاوه بر تامین منابع مالی لازم برای اجرای بزرگ ترین طرح های عمرانی و زیربنایی در جای جای ایران عزیز، با اعطای ده ها هزار میلیارد ریال تسهیلات مهم ترین نقش را در فراهم آوردن شرایط لازم جهت حضور موثر بخش خصوصی در عرصه های مختلف اقتصادی ایفاء کرده است. طی سالهای اخیر نیز این بانک با حمایت مالی از بنگاه های اقتصادی زودبازده و کارآفرین ، نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی کشور و تعویض خودروهای فرسوده ، مشارکت در طرح مسکن مهر و … بیشترین همکاری را با برنامه های مهم و راهبردی دولت نهم داشته است.

همچنین بانک تجارت تنها بانک تجاری کشور است که هدف برنامه چهارم توسعه کشور در حمایت از بخش کشاورزی را محقق کرده است. مانده تسهیلات پرداختی به این بخش از ۲،۳۶۴ میلیارد ریال در سال ۸۰ به ۲۷،۵۳۹ میلیارد ریال در پایان آذرماه ۸۷ رسیده و معادل ۱۲ برابر افزایش داشته است.نکته حائز اهمیت در خصوص اقدامات حمایتی بانک تجارت از بخش کشاورزی این است که بیش از ۹۶ درصد از تسهیلات اعطاء شده در این حوزه به فعالان بخش خصوصی بوده است.

این رویکرد نقشی تعیین کننده در کاهش اثرات منفی فصلی بودن درآمد تولیدکنندگان ، تامین نقدینگی مورد نیاز کشاورزان و افزایش سطح بهره وری در واحدهای مولد این بخش داشته باشد. همچنین این بانک تاکنون بخش عمده ای از تسهیلات خود را به صنایع تبدیلی مرتبط نظیر مجتمع های صنعتی تولید کمپوت ، کنسرو ، آبمیوه ، شالیکوبی ها، کارخانجات تولید چای و … اختصاص داده است.

به گزارش اندیشه قرن ، از بزرگترین و ضروری ترین نیاز جوامع بشری، ساخت مسکن است که در این میان ، خانه دار شدن اقشار کم درآمد و آسیب پذیر جامعه یکی از اهداف راهبردی نظام مقدس جمهوری اسلامی طی سالهای اخیر بوده است. دولت نهم نیز در راستای این هدف، طرح مسکن مهر را با مشارکت وزارتخانه های تعاون و مسکن و شهرسازی تهیه و به نظام بانکی کشور ابلاغ نمود.

این طرح که آغاز آن تاثیر چشمگیری در کنترل روند افزایش قیمت مسکن در کشور داشته شامل سه بخش آماده سازی، حق بهره برداری ۹۹ ساله از زمین و مسکن اجاره ای می باشد. بانک تجارت نیز عاملیت بخش مهمی از اجرای طرح مسکن مهر را به عهده گرفته و تاکنون مشارکت در احداث ۴۶ هزار واحد مسکونی در قالب این طرح به بانک تجارت محول شده که نیازمند تخصیص بیش از ۷۰۰۰ میلیارد ریال اعتبار ریالی می باشد .

از جمله مهمترین اقدامات انجام گرفته در بانک تجارت جهت مشارکت فعال در طرح مسکن مهر، پرداخت تسهیلات بدون توجه به محدودیت‌ها و کمبود منابع و نیز افزایش اختیار این مدیریت ها تا میزان هفت برابر جهت تسریع هر چه بیشتر فرآیند بررسی کارشناسی و تخصیص اعتبارات لازم بوده است.

جدا از طرح مسکن مهر، بانک تجارت همچنان به اعطای تسهیلات جهت مقاوم سازی واحدهای مسکونی در بافت های فرسوده، اجرای پروژه های انبوه سازی، به کارگیری فن آوری های نوین در ساخت مسکن و طرح مسکن روستایی ادامه می دهد و ناکنون بالغ بر ۳،۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به این بخش پرداخت نموده‌است.

اعتماد مشتریان ؛ بزرگترین سرمایه بانک تجارت

بی گمان اعتماد و اطمینان مشتریان به خدمتگزاران خود در بانک تجارت بزرگترین سرمایه این بانک به شمار می‌رود. استمرار همکاری مشتریان این امکان را بوجود می آورد که بانک تجارت بتواند نقشی موثرتر در توسعه و آبادانی کشور ، اشتغالزایی ، افزایش ظرفیت های فعالان بخش خصوصی و رفع مشکلات مردم ایفاء کند.

اینک بانک تجارت با دارابودن قریب به ۲۰۰۰ شعبه و بیش از بیست هزار پرسنل کارآزموده، انواع خدمات بانکی را در کوتاه ترین زمان به هموطنان عزیز در سراسر کشور ارائه می کند. بانک تجارت همچنین اقدامات گسترده ای را جهت ایجاد شبکه سراسری بانکداری الکترونیک در کشور به انجام رسانده و در حال حاضر مشتریان این بانک می‌توانند از منزل و محل کار بوسیله تلفن ، تلفن همراه ، و اینترنت ، بسیاری از امور بانکی خود را به انجام رسانند . آموزش نیروهای جوان و تحصیلکرده برای تربیت نسلی جدید از مدیران کارآزموده و نوگرا نیز در راس برنامه های مدیریت ارشد بانک تجارت قرار دارد

سامانه پروفایل بازنشسته های بانک تجارت

از طریق این سامانه؛ سپرده همکاران، فیش حقوقی و اطلاعات تسهیلات همکاران بازنشسته در اختیار همکاران بازنشسته بانک تجارت قرار گرفته است.

 

راهنمای ورود به سامانه

پروفایل بازنشستگان بانک تجارت

نشانی اینترنتی سامانه بازنشستگان با لینک زیر در دسترس است.https://newprofileb.tejaratbank.ir/

ورود به سایت ثبت نام اماکن رفاهی

http://mehmansara.tejaratbank.ir

 

اپلیکیشن خانواده تجارت در دسترس همه کارکنان و بازنشستگان بانک تجارت قرار گرفته است.

می توانید از طریق لینک زیر این اپلیکیشن را نصب کنید.

https://tejaratfamily.ir/

 

فیش حقوقی کارکنان و بازنشستگان بانک تجارت

معرفی نرم افزار

امروزه به واسطه گسترش شیوه ھای پرداخت و رشد روش ھای سوء استفاده، افزایش امنیت تراکنش ھای بانکی به یکی از چالش ھای اصلی بانک ھا تبدیل شده است. با توجه به بالا بودن نرخ استفاده از کارت به صورت حضوری یا غیرحضـوری در درگـاه ھای پرداخت اینتـرنتـی و سایر درگاه ها ارتقـای امنیت این نوع تراکنـش ھا از اھمیت به سزایی برخوردار است.
بر ھمین اسـاس و بنا به الزامات نھادھای نظارتی، بانک تجارت در راستای افزایش ضریب امنیت و صیانت از اطلاعات مشتریان خود، نرم افزار همراز را به منظور جایگزینی رمز دوم کـارت ایجــاد کرد و از ایـن پس مشتریانی که علاقه مند به استفاده از رمز یکبار مصرف (OTP) باشند، می توانند این خدمت را از طریق یک اپلیکیشن موبایلی که رمز پویا تولید می کنـد، دریافت کنند. علاوه بر آن رمز یکبار مصرف (One Time Password) برای مدت زمان ۶۰ ثانیه تولید می شـود و پس از سپری شدن ۶۰ ثانیه، رمز ایجاد شده نامعتبر خواھد بود.

مھم ترین مزیت استفاده از همراز این است که سرقت اطلاعات حتی با دانستن رمز نیز غیرممکن می شود.

در واقع اگر مجرم سایبری رمز شما را داشته باشد با توجه به این که رمز پس از یکبار استفاده و یا ۶۰ ثانیه ابطال شده، نمی تواند از آن استفاده کند. گستـرش استفاده از این قابلیت، کاھش بسیار زیاد جرائم سایبری مالی به خصوص در بحث برداشت ھای غیر مجاز، کلاھبرداری از طریق فیشینگ و برنامه ھای مخرب را به دنبال خواھد داشت.

راهنمای دانلود و نصب موبایل بانک تجارت

ترجمه همزمان تخصصی

ابتدا مارکت کندو را در گوشی خود نصب کنید. برای اینکار باید گوشی شما به اینترنت وصل باشد. در مرورگر گوشی به سایت کندو بروید و برنامه کندو را دریافت و نصب کنید. سپس در کندو، برنامه موبایل بانک تجارت را جستجو کرده و آنرا نصب کنید. مزیت نصب از طریق کندو به این است که کندو وجود نسخه جدید را به شما اطلاع خواهد داد.

۲. نصب مستقیم

آخرین نسخه فایل برنامه موبایل بانک را به گوشی خود انتقال دهید و آن را نصب کنید.

آخرین نسخه فایل برنامه را به طرق زیر می توانید دریافت کنید:

پایان/*

اندیشه قرن را در ایتا دنبال کنید

اندیشه قرن را در تلگرام دنبال کنید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا