۱۲:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۲۷

واگذاری پرسپولیس به کجا رسید؟| آخرین خبر از واگذاری پرسپولیس امروز ۲۷ فروردین

نیم بیشتر سهام پرسپولیس واگزار شد

ترکیب پرسولیس امروز

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن،پرسپولیس یکی از تیم های قوی کشور است که از ازل با تیم استقلال در رقابت است. این دو تیم هواداران مخصوص خودشان را دارند هواداران دو آتیشه.پرسپولیس و استقلال برای فروش سهام خودشان اگهی دادند برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر اندیشه قرن را تا انتها دنبال کنید

آخرین وضعیت واگذاری و تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس

هیات مدیره، امروز با حضور اعضا و مدیرعامل تشکیل جلسه داد. در این نشست، رضا درویش، گزارشی را از روند اقدامات انجام شده از سوی باشگاه و سایر سازمان‌های ذیربط در ارتباط با واگذاری ۸۵ درصدی سهام که امروز آگهی نوبت نخست آن منتشر شد، ارایه کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سازمان خصوصی‌سازی در نظر دارد ۸,۹۳۷,۷۶۲,۷۵۰ (هشت میلیارد و نهصد و سی و هفت میلیون و هفتصد و شصت و دو هزار و هفتصد و پنجاه) سهم معادل ۸۵ درصد سهام شرکت ورزشی فرهنگی پرسپولیس، متعلق به وزارت ورزش و جوانان را با رعایت دستورالعمل اجرایی روش انتخاب مشتریان راهبردی (استراتژیک) و احراز و پایش اهلیت مدیریتی در واگذاری‌ها به صورت معاف از مالیات و به قیمت تابلو فرابورس در روز عرضه به اضافه ۱۰۰درصد به شرط آن که از مبلغ ۳هزار و ۷۵۰ ریال کمتر نباشد در تاریخ سوم اردیبهشت ۱۴۰۳از طریق فرابورس عرضه نماید.
نسخه تکمیلی آگهی عرضه عمومی سهام، در پایگاه اینترنتی سازمان خصوصی‌سازی به نشانی www.ipo.ir، قسمت آگهی‌های عرضه اصل ۴۴ در دسترس است.

در این نشست، رضا درویش، گزارشی را از روند اقدامات انجام شده از سوی باشگاه و سایر سازمان‌های ذیربط در ارتباط با واگذاری ۸۵ درصدی سهام که امروز آگهی نوبت نخست آن منتشر شد، ارایه کرد.

وی همچنین گزارشی در ارتباط با وضعیت قراردادی بازیکنان و نفراتی که در پایان فصل جاری، بازیکن آزاد خواهند شد، ارایه کرد. هیات مدیره در این ارتباط گفتگوی مفصلی در ارتباط با تمدید قرارداد این دست از بازیکنان داشت و در نهایت اختیارات خود برای این امر در چارچوب برنامه‌های مالی باشگاه را به مدیرعامل تفویض کرد.

هیئت مدیره همچنین در نشست امروز در ارتباط با جذب اسپانسر‌ها برای فصل آینده رقابت‌ها گفتگو کرد و در ارتباط با فراخوان و برگزاری مزایده عمومی برای جذب بهترین پیشنهاد، تبادل نظر و تصمیم‌هایی اخذ شد.

پایان/*

اندیشه قرن را در ایتا دنبال کنید

اندیشه قرن را در تلگرام دنبال کنید

مطالب مرتبط