۰۷:۰۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۷

وام قرض الحسنه ۳۰۰ میلیونی بدون ضامن و سپرده | وام قرض الحسنه با سود ۴ درصد برای همه

مشتریان بانک توسعه تعاون که قصد ایجاد مشاغل خانگی دارند یا تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی هستند، این امکان را دارند تا برای طرح تسهیلاتی «مائده» بانک توسعه تعاون درخواست بدهند. سقف این وام ۳۰۰ میلیون تومان است. وام ۳۰۰ میلیون تومان...

وام

مشتریان بانک توسعه تعاون که قصد ایجاد مشاغل خانگی دارند یا تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی هستند، این امکان را دارند تا برای طرح تسهیلاتی «مائده» بانک توسعه تعاون درخواست بدهند. سقف این وام ۳۰۰ میلیون تومان است.

وام ۳۰۰ میلیون تومانی به افرادی تعلق می‌گیرد که نامه سازمان بهزیستی و کمیته امداد را به یکی از شعب بانک ارائه بدهند و در یکی از آن‌ها سپرده قرض الحسنه داشته باشند. مدت زمان خواب سپرده برای دریافت این تسهیلات بین سه تا شش ماه عنوان شده است. افرادی که خواهان این وام هستند باید ضامن رسمی و اعتبار شغلی داشته باشند. حداکثر مدت زمان بازپرداخت اقساط این وام به ۴۸ ماه می‌رسد. این تسهیلات قرض الحسنه بوده و تنها به آن کارمزد چهار درصدی تعلق می‌گیرد.

با توجه به مبلغ وام، کارمزد اعلام شده و مدت زمان بازپرداخت، میزان هر قسط ۶ میلیون و ۷۷۳ هزار و ۷۱۶ تومان است. کل سود تسهیلات به ۲۵ میلیون و ۱۳۸ هزار و ۳۸۷ تومان می‌رسد. جمع رقم وام و سود آن نیز ۳۲۵ میلیون و ۲۳۸ هزار و ۳۸۷ تومان خواهد بود.

 برخی از اهداف بانک توسعه تعاون و دستاوردهای این مجموعه را بشناسید

بانک توسعه تعاون با هدف تشویق و تقویت اشخاص حقیقی و حقوقی برای سرمایه گذاری به شکل تعاونی و نوآوری و ابداع در زمینه نهادسازی مالی تعاونی و توسعه فرآیندهای شغلی و حرفه‌ای، کمک به حضور فعال و ایفای نقش موثر تعاونی‌ها در بورس، بازار سرمایه و دیگر بازارهای بین المللی و … شکل گرفت.

این بانک در طی سال‌های فعالیت خود توانسته جایزه هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی، تندیس مسئولیت اجتماعی ۱۴۰۰ و … را به دست آورد.

مطالب مرتبط