۱۹:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۲۷

هر آنچه در مورد Universal می دانیم/جدیدترین پارک موضوعی یونیورسال

امروز، Universal Destinations & Experiences (UDX) پنج دنیای مضمون را در پارک موضوعی معرفی کرد که شامل بیش از 50 جاذبه، گزینه های سرگرمی، مکان های غذاخوری و تجربه خرید است و قرار است در سال 2025 افتتاح شود.پارک موضوعی یونیورسال جزئی از...

هر آنچه در مورد Universal می دانیم/جدیدترین پارک موضوعی یونیورسال

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن،مارک وودبری، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل UDX، در ویدیویی در یوتیوب که پارک یونیورسال را معرفی می کند، گفت: ایده این بود که شما را به این دنیاهایی بیاوریم که در غیر این صورت نمی توانستید تصور کنید. و برای انجام این کار، ما می‌خواستیم مکانیزمی ایجاد کنیم که به شما امکان می‌دهد به دنیای دیگری منتقل شوید و از همان ورودی خود پارک شروع می‌شود.»برای اطلاعات بیشتر با اندیشه معاصر همراه باشید.

 

پارک آسمانی

بازدیدکنندگان پارک جدید – چهارمین پارک یونیورسال اورلاندو – وارد زیر “کرونوس” می‌شوند، اولین پورتالی که بازدیدکنندگان را به پارک سلستیال می‌آورد، مجموعه‌ای چند هکتاری از باغ‌های غلتان، آبراه‌ها و مسیرهایی که میزبان Starfall Racers خواهد بود. همچنین به عنوان یک “دروازه” برای کاوش در دیگر جهان های اضافی از Epic Universe عمل خواهد کرد.

Universal Epic Universe بخشی از جادوی هری پاتر را ارائه خواهد کرد. دنیای جدید در Universal Epic Universe عناصری از فیلم‌های «جانوران شگفت‌انگیز» برادران وارنر پیکچرز را در بر می‌گیرد تا پاریس دهه ۱۹۲۰ را با وزارت سحر و جادو مستقر در بریتانیا از هری پاتر ترکیب کند.

دنیای سوپر نینتندو

بازدیدکنندگان پارک موضوعی ساحل شرقی همچنین این فرصت را خواهند داشت که از Super Nintendo World (در ساحل مقابل یونیورسال استودیو هالیوود) در Universal Epic Universe بازدید کنند، جایی که مشتریان با شخصیت هایی مانند ماریو، لوئیجی، پرنسس هلو و. خر کنگ. این سومین – و بزرگترین – Super Nintendo World خواهد بود که اولین آن در Universal Studios ژاپن در سال ۲۰۲۱ افتتاح می شود.

رندر هنرمندی از How to Train Your Dragon – Isle of Berk
رندر هنرمندی از How to Train Your Dragon – Isle of Berk
اعتبار: ۲۰۲۴ Universal Epic Universe

چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم – جزیره برک

طرفداران مجموعه فیلم چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم، در دنیایی پر از ماجراهای وایکینگ، از جمله فرصت پرواز با اژدها، غوطه ور خواهند شد.این منطقه غوطه‌ور، دنیای پر از وایکینگ‌ها و اژدها را از فیلم‌های «چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم» نامزد جایزه اسکار، با چهار جاذبه و یک نمایش زنده، به‌علاوه تجربه‌های ملاقات و خوشامدگویی با شخصیت‌ها (و اژدها) بازسازی می‌کند.

-Hiccup’s Wing Gliders:

– Fyre Drill:

تیم ها برای پیشی گرفتن (و غوطه ور شدن) از یکدیگر در نبردی پر از آب روی قایق های سر اژدها مجهز به توپ های آب با هم رقابت می کنند.

– رالی Dragon Racer:

مشتریان می توانند مانورهای آکروباتیک خود را روی دو مربی اژدها سواری که ارتفاع آنها تا ۶۷ فوت در هوا می رسد، تمرین کنند.

– کمپ آموزشی وایکینگ ها:

وایکینگ های جوان می توانند این کمپ بازی ماجراجویی تعاملی را که شامل یک دوره چابکی وایکینگ ها، یک تتر تتر با مضمون بدون دندان، و بچه کوهنوردان اژدهای گرونکل است، بالا بروند، سر بخورند و کاوش کنند.

– اژدهای آموزش ناپذیر:

یک موزیکال تماشایی زنده شامل هیکاپ، بی دندان، گبر، و آسترید و اژدهایان به اندازه واقعی که بالای سرشان اوج می گیرند.

– Hiccup و Toothless را ملاقات کنید:

مشتریان می توانند با Dragon Rider و Night Fury دوستانه او (و همچنین سایر وایکینگ ها و اژدهاهای آشنا) ملاقات کنند.چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم – جزیره برک همچنین غذاخوری‌های مضمونی از جمله مید هال را با منوی گوشت، ماهی، ساندویچ و مجموعه‌ای از مید و سیب ارائه می‌دهد. Spit Fyre Grill، مکانی با خدمات سریع که شامل غذاهایی است که توسط آشپز اژدها پخته شده است. و غرفه غذای مسابقه ای Hooligan’s Grog & Gruel در کمپ وایکینگ.مغازه‌های این سرزمین عبارتند از Viking Traders، How to Treat Your Dragon، Hiccup’s Work Shop و Toothless’ Treasures.

پایان/*

اندیشه قرن را در ایتا دنبال کنید

اندیشه قرن را در تلگرام دنبال کنید

مطالب مرتبط