۱۱:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۴

نگران نباشید، نکونام بازی بدهد در دربی به پرسپولیس گل می ‌زنم | من متخصص گلزنی به پرسپولیس هستم

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن؛ حسام اسکندری، زننده گل قهرمانی امیدهای استقلال در فصل گذشته در دیدار دربی، در یک دربی دیگر در همین رده سنی برای آبی‌ها گلزنی کرد تا این تیم با تک‌گل او، برنده مصاف با پرسپولیس باشد. او در گفت‌وگوی...

استقلال

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن؛ حسام اسکندری، زننده گل قهرمانی امیدهای استقلال در فصل گذشته در دیدار دربی، در یک دربی دیگر در همین رده سنی برای آبی‌ها گلزنی کرد تا این تیم با تک‌گل او، برنده مصاف با پرسپولیس باشد.

او در گفت‌وگویی با «فرهیختگان» در این باره صحبت‌هایی را مطرح کرد. او درباره اینکه مدتی می‌شود که اسمش بر سر زبان‌ها افتاده و دیروز هم گل برتری تیمش در دربی امیدها را زده، گفت: «من امسال با تیم بزرگسالان استقلال تمرین می‌کنم و اسم من در لیست این تیم رد شده است، حتی در بازی اخیر نیز دربرابر هوادار روی نیمکت نشستم و در چند بازی تدارکاتی برای استقلال بازی و گلزنی هم کردم.

بنابراین برای همراهی امیدها فقط در چند بازی مهمی که تیم داشت، ازجمله همین دیدار دربی، با صلاحدید و تصمیم آقای نکونام برای این تیم به میدان رفتم.»

اسکندری در پاسخ به این سوال که آیا همراهی تیم بزرگسالان از لحاظ روحی و اعتمادبه‌نفست کمک زیادی به تو کرده، افزود: «صددرصد همین‌طور است اما جالب است بدانید به‌جز گلی که دیشب در دربی آخر امیدها زدم، در هر دربی در رده‌های سنی دیگری هم که جلوی پرسپولیس بازی کردم به این تیم گل زده‌ام.

شاید هم متخصص گلزنی به پرسپولیس باشم. ضمن اینکه در این چندسال همیشه در بین آقای‌گل‌ها حضور داشته‌ام. ابتدا باید از نکونام تشکر کنم که به من اطمینان کردند و امیدوارم بتوانم برای بازی کردن فرصت پیدا کنم تا بتوانم پاسخ اعتماد و اطمینان کادرفنی را به نحو احسن بدهم.»

او همچنین درباره اهدافش در آینده اینچنین گفت: «اگر در دربی بزرگسالان به من بازی برسد، نگران نباشید در این بازی باز هم به پرسپولیس گل می‌زنم.»

پایان/*

مطالب مرتبط