نوری: طرح استعفای نکونام در استقلال شکست خورد

محمد نوری، پیشکسوت باشگاه استقلال با بیان اینکه خطیر به وعده هایش عمل نکرده، گفت: طرحی که مدنظر مدیران باشگاه بود در نیم فصل اول شکست خورد و نکونام به کارش ادامه داد و صدرنشین شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن، محمد نوری با ابراز تاسف از شرایطی که برای استقلال به وجود آمده است گفت: اتفاقات ناراحت کننده ابتدای فصل تکرار شده و عمل نکردن باشگاه به تعهداتش باعث عصبانیت و ناراحتی نکونام شده که اصلا اتفاق خوبی نیست.

پروژه استعفای نکونام در استقلال شکست خورد
وی ادامه داد: از ابتدای فصل کم کاری و عدم انجام خواسته‌های سرمربی شکل گرفت تا نکونام را مجبور به استعفا و کنار رفتن کنند، اما جواد با حمایت هواداران و همت بازیکنان ایستاد و صدرنشین شد. متاسفانه مدیرعامل باشگاه بدون آن که عملکرد مثبتی داشته باشد مدام حرف‌های غیرواقعی زد و به وعده‌هایی که داده بود عمل نکرد. آن‌ها دنبال این هستند با ایجاد حاشیه و اختلاف شرایط را برای نکونام سخت کنند که این پروژه تا به امروز شکست خورده است.

اختلاف خطیر و نکونام در استقلال پایانی ندارد
پیشکسوت باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا مدیر عامل و سرمربی استقلال می‌توانند به همکاری با یکدیگر ادامه دهند گفت: اختلاف بوجود آمده بیشتر به تیم ضربه می‌زند و این استقلال است که به حاشیه می‌رود. آقایان دوست ندارند استقلال با نکونام موفق شود. خطیر کارنامه خوبی در استقلال ندارد و از زمان حضورش در استقلال فقط حرف زده، اما عملکرد مثبتی نداشته و بیشتر کارهایش نمایشی است. خطیر راه خوبی را در پیش نگرفته و عجیب است که وزارت ورزش هم در خصوص این مشکلات که هر روز بیشتر می‌شود ورود نمی‌کند.

تاثیر هیات مدیره در استقلال خنثی است
وی در خصوص سکوت هیات مدیره استقلال و نقش تاثیرگذار آقا محمدی تاکید کرد: متاسفانه اعضای هیات مدیره استقلال خنثی هستند و اصلا تلاشی برای موفقیت و حل مشکلات ندارند. آن‌ها باید با برگزاری جلسات متعدد و حل مشکلات آرامش را به استقلال باز گردانند. در خصوص حضور آقا محمدی هم باید بگویم او سال‌ها در استقلال بوده و تجربیات زیادی دارد، اما در حال حاضر، چون به تازگی به جمع مدیران استقلال پیوسته نمی‌توان انتظار زیادی از او داشت. امیدوارم هیات مدیره هرچه زودتر نسبت به حل اختلافات ورود کند تا استقلال بیش از این آسیب نبیند.

بیانیه باشگاه علیه سرمربی به اختلافات در استقلال دامن زد
وی در خصوص بیانیه نویسی باشگاه علیه سرمربی گفت: تا به حال ندیده بودم که مدیران باشگاه به جای کمک به سرمربی علیه او بیانیه بنویسند کاری که فقط از مدیران استقلال بر می‌آید. خطیر به جای حل مشکلات، حاشیه سازی می‌کند و ضعف هایش را با ساخت حاشیه برای تیم می‌خواهد پنهان کند. هواداران دیگر به او اعتماد ندارند و مقابل او خواهند ایستاد.

آینده استقلال مبهم است
نوری در پاسخ به این پرسش که آینده استقلال را چطور می‌بینید گفت: اگر این روند ادامه پیدا کند روز‌های روشنی در استقلال وجود نخواهد داشت. اختلافات اگر ادامه پیدا کند نیم فصل دوم آبی‌ها به هدف خود نخواهند رسید. با توجه به شرایط موجود یک نفر باید استقلال را ترک کند. کسی که کم کاری کرده، با هواداران صادق نبوده، در جذب بازیکن کوتاهی کرده و در مجموع مورد اعتماد هواداران استقلال نیست.

پایان/*

اندیشه قرن را در ایتا دنبال کنید

اندیشه قرن را در تلگرام دنبال کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا