۲۳:۱۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۴

نقش ویژه کاپیتان استقلال در کاهش رقم قراردادها

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛بعد از کشمکش‌های فراوان مدیران باشگاه استقلال با جواد نکونام و همچنین ۷ بازیکن خود برای کاهش رقم قرارداد به توافق رسیدند. روزبه چشمی، ارسلان مطهری، جعفر سلمانی، آرمین سهرابیان، پیمان بابایی، ایمان...

استقلال

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛بعد از کشمکش‌های فراوان مدیران باشگاه استقلال با جواد نکونام و همچنین ۷ بازیکن خود برای کاهش رقم قرارداد به توافق رسیدند.

روزبه چشمی، ارسلان مطهری، جعفر سلمانی، آرمین سهرابیان، پیمان بابایی، ایمان سلیمی و صالح حردانی ۷ بازیکنی هستند که با کاهش چند میلیارد تومانی رقم قراردادشان شرایط را برای ثبت قرارداد گوستاوو بلانکو با استقلال مهیا کردند.

یکی از نفراتی که در این ماجرا به مدیران باشگاه کمک زیادی انجام داد سیدحسین حسینی بود.

کاپیتان استقلال طی روزهای گذشته و به خصوص دیشب در مذاکره مستقیم با برخی بازیکنان رضایت برخی نفرات برای کاهش قرارداد را دریافت کرد.

حسینی البته خودش در لیست بازیکنانی که قراردادشان را کاهش دادند، نیست و دلیل آن هم رقم قرارداد بسیار پایین او نسبت به فصل گذشته است. کاپیتان آبی پوشان در ابتدای فصل قراردادی را با باشگاه استقلال امضا کرد که در آن هیچگونه خواسته مالی خاصی به چشم نمی‌خورد.

باشگاه استقلال حتی در زمان انتشار موضوع تمدید قرارداد کاپیتان استقلال از امضای قرارداد سفید توسط حسینی خبر داد.

سیدحسین حسینی در ابتدای فصل خواسته های مالی خود را نسبت به سال قبل تا حد قابل توجهی کاهش داده بود و رقمی که در قرارداد او در سازمان لیگ وجود دارد، آنقدر بالا نیست که مشکلی برای آبی پوشان ایجاد کند.

به همین خاطر او در بین بازیکنانی نیست که مبلغ قرارداد فصل جاری خود را کاهش داده‌اند؛ اگرچه کاپیتان آبی‌ها تلاش زیادی برای تحقق اتفاق بزرگ در استقلال و خالی شدن بودجه برای ثبت قرارداد بلانکو انجام داد.

پایان/*

مطالب مرتبط