نشانه های دختر عاشق / ۲۰ نشانه که عشق شدید یک زن یا دختر را لو می‌دهد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن؛آیا مشکوک هستید که دختری عاشق شما شده؟ چگونه می توانید تایید کنید که تصور شما درست است؟ بیشتر دخترها وقتی کسی را دیوانه وار دوست دارند، عشقش نسبت به او کاملا آشکار است. بنابراین، اگر دختری در اطراف شما خیلی ناگهان سعی در جلب توجه شما دارد.

نتیجه این است که او عاشق شماست. فهمیدن این موضوع کار سختی نخواهد بود. اگر به مدرک بیشتری نیاز دارید که نشان دهد یک زن عاشق شماست، می توانید نشانه های دختر عاشق در این مطلب از اندیشه قرن را دنبال کنید که نشان می دهد او دیوانه وار عاشق شماست.

نشانه های دختر عاشق

در ادامه به معرفی ۲۰ مورد از مهمترین نشانه های دختر عاشق می‌پردازیم با ما همراه باشید.

۱. به نظر می رسد که او همیشه شما را دنبال می کند

اگر همیشه هر جا که می روید با این دختر برخورد می کنید، این احتمال وجود دارد که او عمدا شما را دنبال کند. او احتمالا روتین کاری روزانه شما را می‌داند یا با کسی که از بودن شما در مکانی آگاه است، ارتباط دارد.

۲. او شما را در رسانه های اجتماعی تعقیب می کند

چطور این را می دانید؟ اول، او آخرین پست‌ های شما دنبال می‌کند. چطور؟ این که هر وقت ملاقات می‌کنید از پست هایتان حرف می‌زند و درباره آن ها صحبت می‌کند. یا احتمالا به طور تصادفی به یکی از عکس ‌های سال‌ ها قبل شما که در صفحه خود پست کرده‌اید، واکنش نشان داده است.

۳. نشانه های دختر عاشق؛ دوست دارد نزدیک شما بماند

شما می توانید این نکته را از خوشحالی او، هر زمان که کنار شما است تشخیص دهید. همچنین می توانید متوجه شوید که او سعی در طولانی تر کرده صحبت با شما دارد. مثلا او شروع به مطرح کردن موضوعات مختلف، به خصوص آنچه برای شما جذاب است، می‌کند. درنتیجه بله. او احتمالا در مورد علایق شما تحقیق کرده است.

۴. هر زمان که صحبت می کنید با دقت به شما گوش می دهد

آیا تا به حال مشاهده کرده اید که او چقدر حواسش به صحبت کردن شما است؟ حتی اگر با گروهی از مردم صحبت می کنید، او در حال گوش دادن به حرف های شماست. این گونه می توانید متوجه شوید که او بیشترین توجه را به شما دارد. به طوری که او نه تنها به جلو خم می شود تا حرف های شما را به بهترین شکل بشنود. بلکه حالات صورت او نیز می تواند به شما بگوید که چقدر مشتاق گوش دادن به حرف های شما است.

۵. او به هر کلمه ای که می گویید توجه می کند

چطور؟ به این شکل که او همه چیزهایی را که شما می‌گویید به خاطر دارد. به عنوان مثال، او می تواند آن چه را که ماه ها یا حتی یک سال پیش به او گفته اید را به خاطر بیاورد. خوب، جای تعجب نیست زیرا او با دقت به شما گوش می دهد.

۶. او با دوستان شما دوست می شود

نشانه دیگری که نشان می‌دهد دختری دیوانه وار عاشق شماست، تلاش برای ورود به حلقه دوستان اجتماعی شماست. تمایل او به بودن در دنیا شما، او را وادار می کند تا با دوستان شما دوست شود. این نیز یکی از راه های او برای نزدیک ماندن به شما است.

۷. نمی تواند در مقابل شما مقاومت کند او هر روز به شما پیام می دهد

آیا او هر روز به شما پیامک می دهد؟ اگر هر روز از او پیام های «صبح بخیر» یا «عصر بخیر» دریافت کردید. یعنی او به شما علاقه دارد. این یکی از نشانه‌هایی است که او میل به توجه شما دارد. همچنین منتظر این نیز باشید که او برای شروع یک مکالمه به شما در مورد چیزهای تصادفی به شما پیام بدهد.

۸. دختری که دیوانه وار عاشق شماست، دزدکی به شما نگاه می کند

آیا تا به حال مچ او را هنگام نگاه های خیره اش به خودتان گرفته اید؟ چند بار؟ یا آیا دوستانتان به شما گفته اند که اغلب او را می بینند که به شما نگاه می کند؟ این یکی از نشانه های واضح از عشق او نسبت به شما است.

۹. او از شما سوالات شخصی تری می پرسد

کسی که دیوانه وار عاشق شماست دوست دارد تمام جزئیات زندگی شما را بداند. بنابراین، اگر این دختر دوست دارد از شما سوالات شخصی بپرسد، مانند غذا یا رنگ مورد علاقه شما، مطمئن باشید که عاشق شماست.

 

۱۰. او نمی تواند به شما “نه” بگوید

آیا تا به حال برای کمک گرفتن به او مراجعه کرده اید؟ اگر نتواند در برابر درخواست های شما مقاومت کند، می توانید بگویید که او شما را بسیار دوست دارد. بنابراین، اگر او همیشه برای کمک به شما در دسترس است، آشکارا عاشق است.

۱۱. او می تواند در مواقعی حساس همیشه با شما باشد

یک فرد عاشق مشتاق لمس معشوق خود است. اگر این دختر دوست دارد دست شما را لمس کند. یا به شانه شما تکیه کند، آن را به عنوان یک نشانه از عشق او نسبت به خود در نظر بگیرید.

۱۲. نشانه های دختر عاشق ؛ او برای زیباتر دیدن شدن خود تلاش می‌کند

مطمئنا، هر دختر عاشقی دوست دارد در نگاه معشوقه اش، زیبا به نظر برسد. کسی که عاشق شما است، تمام تلاشش را می کند تا شما را جذب کند. آیا به طور مرتب در محل کار یا جای دیگری ملاقات می کنید؟ اگر بله، تعجب نکنید که چرا او همیشه بهترین لباس‌هایش را می‌پوشد. یا آرایش می‌کند، موهایش را حالت می‌دهد و عطر مورد علاقه‌اش را استفاده می‌کند.

۱۳. او در نحوه صحبت و حرکت خود دقت بسیاری می‌کند

دختری که عاشق شماست سعی می کند هر زمان که در کنار شما هست، خوش اخلاق و خوش رفتار باشد. او به اعمال و گفتار خود دقت می‌کند، زیرا نمی خواهد توجه شما را از دست بدهد.

 

۱۴. او هنگام صحبت با شما لکنت زبان می گیرد؛ نشانه های دختر عاشق

آیا هر وقت از او سوالی بپرسید لکنت زبان پیدا می‌کند؟ آیا وقتی با شما صحبت می‌کند مضطرب می‌شود که در نهایت در جواب شما حرف های بیهوده بزند؟ احتمالا به این دلیل است که او نمی تواند روی پاسخ های خود تمرکز کند.

۱۵. او می خواهد با شما تنها باشد

شما این را می دانید زیرا او بدش نمی آید که با شما جایی تنها باشد. در واقع، به نظر می رسد که او بیشتر زمانی خوش حال است و لذت می‌برد که با شما در یک تیم قرار می‌گیرد. او همچنین به دنبال راهی است تا شما را به تنهایی ملاقات کند.

۱۶. او نیز با شما به قرارهای گروهی خواهد پیوست؛ نشانه های دختر عاشق

البته، تا زمانی که شما در آن گروه و جمع قرار دارید، به قرارهای این چنینی «نه» نمی‌گوید. با این حال، حتی در جمع بین دیگران، می توانید متوجه شوید که او بیش از هر کس دیگری روی شما تمرکز می کند. همچنین می توانید مشاهده کنید که او کمی هم حس مالکیت نسبت به شما دارد. او به دنبال این است که جز خودش هیچ کس مرکز توجه شما نیست.

۱۷. او راه رفتن یا نشستن کنار شما را دوست دارد

آیا متوجه می شوید که دختری که به عشقش نسبت به خود مشکوک هستید، اغلب کنار شماست؟ حتی اگر در یک جمع با افراد زیادی باشید، او راهی برای رسیدن به سمت شما پیدا می کند. البته، او وانمود می‌کند که این اتفاق تصادفی است. اما خوب چون شما نشانه های دختر عاشق را می‌دانید، متوجه این رفتار او خواهید شد.

۱۸. وقتی به کسی نیاز دارد تا با او صحبت کند، شما را انتخاب می‌کند

 

اگر شما اولین کسی هستید که این دختر هر زمان که نیاز به همراهی دارد با او تماس می گیرد. یا به او نزدیک می شود، یعنی عاشق شماست. وقتی مورد توجه او نباشید، برای دختران غیرعادی است که احساسات درونی خود را برای هر پسر باز کنند. اگر او راحت است که مشکلاتش را با شما در میان بگذارد، ممکن است آرزو کند که شما به او آرامش بدهید.

۱۹. او در حضور زنان دیگر خیلی به شما نزدیک می‌شود

آیا تا به حال متوجه شده اید که هر وقت زنان دیگری در اطراف شما است، او می‌خواهد به آن بفهماند، با شما صمیمی تر است؟. احتمالا می خواهد به زنان دیگر پیامی بفرستد که شما متعلق به او هستید. او می خواهد مردم فکر کنند که چیزی بین شما در حال وقوع است.

۲۰. او شما را از قرار ملاقات با زنان منصرف می کند؛ نشانه های دختر عاشق

آیا تا به حال سعی کرده اید به او در مورد دوست داشتن یک دختر خاص اشاره کنید؟ واکنش او چه بود؟ آیا او شما را از دنبال کردن طرف مقابل منصرف کرد؟ بله. او عاشق شما است. نه تنها عاشق، بلکه دیوانه وار عاشق شما است.

کلام آخر

اگر بفهمید یک دختر عاشقانه شما را دوست دارد، چه کاری انجام خواهید داد؟ آیا شما هم همین احساس را نسبت به او دارید؟

اگر نه، آنقدر نجیب باشید که از ارسال سیگنال های اشتباه اجتناب کنید. اگر آن دختر را دوست ندارید، به احساسات او احترام بگذارید. از ضعف او فقط برای این که او را مجبور به انجام خواسته های خود کنید، استفاده نکنید. درعوض، به او بگویید که همان جاذبه و احساس را نسبت به حس او ندارید.

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا