۲۲:۰۰ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۴

من احتیاجی به تایید و تکذیب مدیران پرسپولیس ندارم/ پرسپولیسی‌ها به جای فرافکنی، مشکل را حل کنند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن،کاظم اولیایی عضو کمیته صدور مجوز حرفه‌ای حالا دیگر در این کمیته حضور ندارد و به همین خاطر شایعاتی مبنی بر برکناری او مطرح شد اما مدیرعامل اسبق استقلال در این رابطه با تکذیب تمام شایعات به خبر ورزشی گ...

من احتیاجی به تایید و تکذیب مدیران پرسپولیس ندارم/ پرسپولیسی‌ها به جای فرافکنی، مشکل را حل کنند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن،کاظم اولیایی عضو کمیته صدور مجوز حرفه‌ای حالا دیگر در این کمیته حضور ندارد و به همین خاطر شایعاتی مبنی بر برکناری او مطرح شد اما مدیرعامل اسبق استقلال در این رابطه با تکذیب تمام شایعات به خبر ورزشی گفت: هیچکس من را برکنار نکرده بلکه  خودم کناره‌گیری کردم چون نمی‌خواستم بابت برچسب‌های رنگی که به ناحق می‌خوردم جواب پس بدهم و در مظان حرف قرار بگیرم. آقای قریب انتخاب خود من بود و در واقع خودم ایشان را پیشنهاد کردم. کوچکترین شکی هم ندارم که ایشان به عنوان یک کارشناس آگاه و عادل تحت هیچ شرایطی زیر بار حرف زور نمی‌رود.

اولیایی در ادامه پیرامون برخی ادعاها که توسط مدیران باشگاه پرسپولیس مطرح شده نیز تصریح کرد: من احتیاجی به تایید یا تکذیب این مدیران ندارم. بعضی از دوستان پرسپولیسی هم بهتر است به جای فرافکنی، به فکر حل مشکلات باشند. اگر من الان این حرف را نمی‌زدم و چند ماه دیگر خبر می‌آمد که پرسپولیس هم از لیگ قهرمانان حذف شده آنوقت خوب بود؟ من به عنوان یک کارشناس عادل که  می‌خواهد تمام تیم‌های ملی و باشگاهی کشورم در آسیا موفق باشند این هشدار را دادم تا مشکل حل و فصل شود. قضیه اصلاً رنگی نیست یک بحث کارشناسی است. دوباره تاکید می‌کنم مشکلات مدیریتی استقلال و پرسپولیس برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا باید به طور دقیق و ریشه‌ای حل شود وگرنه ما با کنفدراسیون دچار مشکل می‌شویم.

پایان/*

اندیشه قرن را در ایتا دنبال کنید

اندیشه قرن را در تلگرام دنبال کنید

مطالب مرتبط