مددجویان و مستمری بگیران بهزیستی بخوانند| مبلغ و افزایش و نحوه پرداخت مستمری مددجویان مشخص شد

مددجویان و مستمری بگیران بهزیستی بخوانند| مبلغ و افزایش و نحوه پرداخت مستمری مددجویان مشخص شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن،مددجویان و مستمری بگیران بهزیستی بخوانند| مبلغ و افزایش و نحوه پرداخت مستمری مددجویان مشخص شد.

مابه التفاوت مستمری پنج ماه اول سال مددجویان کمیته امداد به تاخیر افتاده است و از سوی دیگر کمک هزینه لوازم التحریر دانش آموزان با وجود گذشت بیش از دو ماه از سال تحصیلی جدید همچنان واریز نشده است. این موضوع دغدغه یک شهروند خبرنگار بروجردی شده است و با ارسال پیام از مسئولان درخواست رسیدگی کرد.

از طرفی افزایش مستمری مددجویان بلاخره تصویب شد. علاوه بر تصویب افزایش ۲۰ درصدی مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی در این گزارش به منبع تامین اعتبار این افزایش و نحوه پرداخت آن اشاره خواهیم کرد و در اندیشه معاصر تصمیم مجلس در این مورد را به تفضیل بیان کرده ایم.

نمایندگان مجلس به منظور توسعه عدالت اقتصادی و بهبود توزیع درآمد، دولت را مکلف کردند در طول اجرای قانون برنامه هفتم توسعه علاوه بر پرداخت یارانه، هر سال حداقل مستمری خانوارهای مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی کشور را پرداخت کند. مجلس در لایحه بودجه جدید ۲۰ درصد مستمری مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی را افزایش داد. مجلس در لایحه بودجه جدید ۲۰ درصد مستمری مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی را افزایش داد.

پایان/*

اندیشه قرن را در تلگرام دنیال کنید

نوشته های مشابه

‫۴ نظرها

  1. ۹ماهه هنوز مابهالتفاوت مستمری معلولان واریز نشده آنقدر از این عقب افتاده گی ها ما معلولان داریم که یادمان رفته و معلوم نیست بدن یا ندن

  2. درخواست افزایش ۱۰۰ درصدی مستمری مددجویان بهزیستی را داریم ، با ۱۰ یا ۲۰ درصد به جایی برسیم ممنون

  3. سلام. فقط حرف فقط شعار هیچ فایده ای نداره این حرفها جز ایجاد نفرت و تنفر مردم نسبت به شماها اینهمه اختلاص و بخور و بخور و حقوق هایه نجومی سران مملکت .که مردم در فقر و تنگدستی هستن و شما ها اینجوری. ای کاش درد یک فرد معلول و قطع نخاعی رو تو این تورم و گرونی میدونستید ای کاش. این چندر غاز هم هیچ کمکی به بهزیستی نمیکنه .

دکمه بازگشت به بالا