۰۷:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۷

لحظه به لحظه با نقل و انتقالات سرخبی ها امروز دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۳| حمله موشکی خطیر به ارودگاه سرخ ها/ یاغی بزرگ فوتبال ایران کیست؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن،سعید صادقی بعد از اینکه از گل گهر راهی تیم پرسپولیس شد، جایگاه ثابتی در ترکیب این تیم و بهتر است بگوییم اسکواد یحیی گل محمدی پیدا کرده اما با اضافه شدن اورونوف به ترکیب سرخ‌ها سعید به یک بازیکن نیمکت...

لحظه به لحظه با نقل و انتقالات سرخبی ها امروز دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۳| حمله موشکی خطیر به ارودگاه سرخ ها/ یاغی بزرگ فوتبال ایران کیست؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن،سعید صادقی بعد از اینکه از گل گهر راهی تیم پرسپولیس شد، جایگاه ثابتی در ترکیب این تیم و بهتر است بگوییم اسکواد یحیی گل محمدی پیدا کرده اما با اضافه شدن اورونوف به ترکیب سرخ‌ها سعید به یک بازیکن نیمکت نشین تبدیل شده است و اوسمار از این بازیکن و مهدی ترابی در کناره‌های خط‌هافبک استفاده می‌کند.

استقلال بمب پرسپولیس را جذب می‌کند؟

همین شائبه حضور این بازیکن در اردوی آبی‌ها را به همراه داشت. پرس و جوی ما از باشگاه استقلال مبنی بر اینکه این باشگاه به دنبال جذب سعید صادقی هست یا نه منجر به این نتیجه شد که باشگاه استقلال درخواستی برای جذب بازیکن تیم پرسپولیس نداشته است و اصلا جواد نکونام اسم بازیکنی را به منظور جذب به باشگاه ارایه نداده است.

البته باشگاه استقلال در فصل جاری به دنبال جذب علیرضا بیرانوند بود که این مذاکرات نتیجه مثبتی به همراه نداشت.

در ادامه باشگاه استقلال برای جذب اوستون ارونوف وارد مذاکره رسمی با این بازیکن شد اما در نهایت این باشگاه پرسپولیس بود که موفق شد این بازیکن ملی پوش و ازبک را به ترکیب اضافه کند.

پایان/*

اندیشه قرن را در ایتا دنبال کنید

اندیشه قرن را در تلگرام دنبال کنید

مطالب مرتبط