۰۸:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۶

قیمت گوشت گوساله در بازار امروز یکشنبه ۵ فروردین ۱۴۰۳/ قیمت گوشت مرغ چند؟+ جدول

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن، فعالیت بازار گوشت و دام تهران امروز امروز یکشنبه ۵ فروردین ۱۴۰۳، در حالی شروع شده است که قیمت ها در بازار روند ثبات را تجربه کردند. قیمت مرغ کشتار امروز براساس اعلام پایگاه خبری صنعت مرغداری و دامپر...

قیمت گوشت گوساله در بازار امروز یکشنبه ۵ فروردین ۱۴۰۳/ قیمت گوشت مرغ چند؟+ جدول

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن، فعالیت بازار گوشت و دام تهران امروز امروز یکشنبه ۵ فروردین ۱۴۰۳، در حالی شروع شده است که قیمت ها در بازار روند ثبات را تجربه کردند.

قیمت مرغ کشتار امروز

براساس اعلام پایگاه خبری صنعت مرغداری و دامپروری، امروز هر کیلو مرغ کشتار در بازار ثبات را نسبت به روز گذشته در پیش گرفت و ۸۰,۰۱۷ تومان خرید و فروش شد که تغییری نداشته است.

مشاهدات میدانی از بازار مرغ در آخرین روز ۱۴۰۲ نشان می دهد که مرغ در میادین به قیمت ۷۶ هزار و ۵۰۰ تومان به فروش می رسد.

قیمت مرغ زنده در بازار

بازار گوشت مرغ امروز همچنین شاهد ثبات قیمت مرغ زنده نسبت به روز پیش است، هر کیلو مرغ زنده در بازار ۵۷,۱۲۵ تومان معامله شد که نسبت به روز پیش بدون تغییر است.

قیمت گوشت شترمرغ کشتار

امروز همچنین در بازار هر کیلو گوشت شترمرغ کشتار ۳۴۱ هزار تومان خرید و فروش شد که در مقایسه با روز گذشته تغییری را تجربه نکرده است.

قیمت گوشت بوقلمون کشتار

در بازار گوشت طیور امروز هر کیلو بوقلمون کشتار در حالی معامله شده که نسبت به روز پیش ثبات قیمت را تجربه کرد و کیلویی ۱۰۱ هزار تومان معامله شد.

قیمت دام زنده و کشتار در بازار

همچنین امروز قیمت دام زنده کیلویی ۲۶۰ هزار تومان است و هر کیلو دام در کشتارگاه هم ۵۰۰ هزار تومان قیمت خورده است.

قیمت گوشت منجمد امروز

هر کیلو گوشت منجمد گوساله هم طبق روال روزهای اخیر در بازار امروز بدون تغییر نسبت به نرخ روز گذشته، ۳۲۰ هزار تومان قیمت گذاری و فروخته شده است.

پایان/*

اندیشه قرن را در ایتا دنبال کنید

اندیشه قرن را در تلگرام دنبال کنید

مطالب مرتبط