۰۹:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۶

قیمت پژو پارس امروز ۵ فروردین ۱۴۰۳ + جدول

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن،جعفر سالاری‌نسب با اشاره به توزیع ۱۲۹.۸ میلیون لیتر در سومین روز فروردین‌ماه سال ۱۴۰۳ تصریح کرد: این رقم در حالی ثبت شده است که این عدد در مقایسه با مدت مشابه پارسال (دوم فروردین‌ماه ۱۴۰۲) با ۱۲۲ میل...

بنزین

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن،جعفر سالاری‌نسب با اشاره به توزیع ۱۲۹.۸ میلیون لیتر در سومین روز فروردین‌ماه سال ۱۴۰۳ تصریح کرد: این رقم در حالی ثبت شده است که این عدد در مقایسه با مدت مشابه پارسال (دوم فروردین‌ماه ۱۴۰۲) با ۱۲۲ میلیون و ۷۰۰ هزار لیتر، حدود ۶ درصد افزایش یافته است.

وی همچنین حجم توزیع بنزین در روز جمعه (سوم فروردین‌ماه) را ۱۱۵ میلیون و ۸۰۰ هزار لیتر اعلام کرد و گفت: حجم مصرف بنزین در مقایسه با مدت مشابه پارسال (سوم فروردین‌ماه ۱۴۰۲) با ۱۲۰ میلیون لیتر و ۴۰۰ هزار لیتر، ۳.۸ درصد کاهش یافته است.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی پیش از این با تأکید بر نظارت جدی بر روند عرضه سوخت در جایگاه‌های سراسر کشور و آماده‌باش کامل ستاد، مناطق و نواحی این شرکت تا پایان تعطیلات نوروزی تأکید کرده بود: لازم است که مدیریت بهینه مصرف سوخت از سوی هموطنان مدنظر قرار گیرد.کارت سوخت

در روز ۲۹ اسفندماه ۱۴۰۲ (آخرین روز پارسال)، بیش از ۱۵۲ میلیون لیتر بنزین در کشور مصرف شد که این عدد رکورد بی‌سابقه‌ای در مصرف بنزین کشور به‌شمار می‌رود.

پایان/*

اندیشه قرن را در ایتا دنبال کنید

اندیشه قرن را در تلگرام دنبال کنید

مطالب مرتبط