۱۹:۱۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹

فیش حقوقی فرهنگیان | ورود به سامانه فیش حقوقی / فیش حقوقی جدید بازنشستگان صادر شد

فیش حقوقی فرهنگیان همچون باقی مشاغل با ورود به سای قابل رویت و قابل دیدن میباشد . برای مشاهده فیش حقوقی فرهنگیان نیازی به مراجعه حصوری نمیباشد و در منزل هم میتوان وارد سامانه شد و اطلاعات شغلی خود را دریافت کرد.

فیش حقوقی فرهنگیان | ورود به سامانه فیش حقوقی / فیش حقوقی جدید بازنشستگان صادر شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن،فیش حقوقی فرهنگیان همچون باقی مشاغل با ورود به سای قابل رویت و قابل دیدن میباشد . برای مشاهده فیش حقوقی فرهنگیان نیازی به مراجعه حصوری نمیباشد و در منزل هم میتوان وارد سامانه شد و اطلاعات شغلی خود را دریافت کرد. فیش حقوقی فرهنگیان در سایت مربوط به فرهنگیان قابل دریافت میباشد که در ادامه به آن پرداخته ایم. برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر و کسب اطلاعات بیشتر اندیشه قرن را تا انتها دنبال کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید

معرفی سامانه فیش حقوقی فرهنگیان my.medu.ir

پیش از طراحی سایت my.medu.ir، دریافت فیش حقوقی فرهنگیان از طریق مراجعات حضوری آنان به اداره آموزش و پرورش منطقه یا ناحیه محل خدمت وی یا مراجعه به مدیر مدرسه محل خدمت صورت می گرفت. امروزه مراجعات حضوری فرهنگیان به اداره آموزش و پرورش و پیگیری جهت دریافت فیش حقوقی ماهیانه امری مشکل و وقت گیر خواهد بود.

سازمان آموزش و پرورش با راه اندازی سامانه دریافت آن، انجام این کار را به صورت اینترنتی در اختیار فرهنگیان قرار داده و معلمان و فرهنگیان آموزش و پرورش برای دریافت فیش حقوقی خود دیگر نیازی به مراجعه حضوری ندارند و با به همراه داشتن کد ملی و شماره پرسنلی خود به راحتی می توانند نسبت به مشاهده و دریافت فیش حقوقی ماهیانه خود در سامانه my.medu.ir اقدام نمایند./دینا

نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان از طریق سایت my.medu.ir

اگرچه در دوره های قبل، دریافت فیش حقوقی قشر فرهنگی تنها از طریق مراجعه حضوری به اداره آموزش و پرورش منطقه یا ناحیه محل خدمت وی و یا به کمک مدیر مدرسه محل خدمت انجام می شد اما اکنون فرهنگیان محترم جهت دریافت فیش حقوقی خود می توانند از سایت دریافت فیش حقوقی آموزش و پرورش اقدامات لازم را انجام دهند که روند انجام این امر به صورت زیر می باشد.

نکته: داشتن اطلاعات ثبت نامی معلمان آموزش و پرورش در سامانه همگام هنگام ورود به سامانه  آن الزامی است.

به سامانه my.medu.ir مراجعه کرده و پس از انتخاب نقش خود به عنوان معلم، کد ملی (نام کاربری)، رمز عبور که همان گذرواژه سامانه رتبه بندی معلمان است و کد امنیتی را در کادرهای مربوطه درج نموده و سپس بر روی گزینه “ورود” کلیک نمایید.

در ادامه بر روی آیکون فیش حقوقی کلیک نمایید.
لیست نمایش داده شده، دریافتی ماهانه شما را نشان می دهد که جهت مشاهده جزئیات و تهیه پرینت می توانید بر روی + سبز رنگ کلیک کنید.

نکته: لازم به ذکر است که دریافت این فیش از طریق شماره حساب ممکن نخواهد بود و متقاضیان، درصورت عدم تمایل به دریافت اینترنتی می توانند با مراجعه به اداره آموزش و پرورش نسبت به دریافت حضوری آن اقدام نمایید./ایران مشاوره

زمان دریافت فیش حقوقی فرهنگیان

فرهنگیان، هنگام اقدام برای مشاهده و دریافت فیش حقوقی خود در سامانه my.medu.ir با توجه به نحوه صحیح ورود به این سایت امکان دارد با مواردی مواجه شوند و امکان اینکه بتوانند فیش حقوقی خود را ملاحظه نمایند دیگر نباشد، در ادامه به برخی این موارد اشاره شده است.

فرهنگیان پس از وارد نمودن اطلاعات خود نظیر کد ملی و شماره پرسنلی اگر با پیغام خطا عدم ثبت اطلاعات فرهنگی مواجه شدند، جهت رفع این مشکل می بایست به کارشناس هوشمندسازی اداره فناوری اطلاعات آموزش و پرورش ناحیه یا منطقه خود اطلاع دهند.

زمان دریافت فیش حقوقی، فرهنگیان می بایست پیش از ورود به سامانه my.medu.ir رمز عبور جهت ورود به سایت دریافت آن را از اداره آموزش و پرورش و یا در صورت داشتن شغل معلمی رمز عبور را از مدیر مدرسه ای در آن مشغول به کار می باشند دریافت نمایند.

خدمات الکترونیک سامانه آموزش و پرورش برای فرهنگیان

فرهنگیان، که کارکنان وزارت آموزش و پرورش هستند، یکی از گروه‌هایی محسوب می‌شوند که پنجره‌ی واحد خدمات الکترونیک آموزش و پروش به آن‌ها خدمات آنلاینی را ارائه می‌کند. در سامانه‌ی my.medu خدماتی مانند خلاصه‌ی سوابق کاری فرهنگیان، رتبه‌بندی معلمان، ارزشیابی معلمان، درخواست صدور کارت پرسنلی، گواهی کسر از حقوق، نقل و انتقالات فرهنگیان، دریافت حکم کارگزینی و دریافت فیش حقوقی ارائه می‌شود.

هر چند دریافت آن  به روش اینترنتی و غیرحضوری ساده‌تر و سریع‌تر انجام می‌شود، اگر آن‌ها مایل به دریافت فیش حقوقی به روش حضوری باشند، می‌توانند با مراجعه به اداره‌ی آموزش و پرورش ناحیه یا منطقه‌ی خود برای دریافت فیش حقوقی اقدام کنند.

 

پایان/*

اندیشه قرن را در ایتا دنبال کنید

اندیشه قرن را در تلگرام دنبال کنید

مطالب مرتبط