۱۴:۱۲ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۶

فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته / نشانی پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش برای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته با کد ملی و حکم کارگزینی

اندیشه قرن نوشت: در این خبر به توضیحاتی درباره اینکه پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش پرداخته است. پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش my.medu.ir سامانه ای برای تسهیل امور معلمان و دانش آموزان است. با ما همراه باشید با پنجره ...

پنجره واحد آموزش و پرورش

اندیشه قرن نوشت: در این خبر به توضیحاتی درباره اینکه پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش پرداخته است. پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش my.medu.ir سامانه ای برای تسهیل امور معلمان و دانش آموزان است. با ما همراه باشید با پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش my.medu.ir.

my.medu.ir سامانه خدمات الکترونیکی توسط سازمان آموزش و پرورش به منظور ارائه خدمات به دانش آموزان، فرهنگیان و والدین راه اندازی شده است. my.medu.ir ثبت نام در حقیقت آموزش و پرورش بعلت تعدد زیاد سامانه های دانش آموزی من جمله سیدا، سناد، پادا و…سامانه مای مدیو را برای یکپارچگی خدمات و کاهش سردرگمی کارکنان آموزشی و دانش آموزان راه اندازی کرد. با وجود این سامانه، نیاز به مراجعه به سامانه های دیگر برای هر کاری نیست و تمامی خدمات در این سایت صورت می گیرد.

بسیاری از خدمات مورد نیاز برای گروه های مختلف از جمله فرهنگیان، دانش آموزان و اولیای آن ها در این سامانه به صورت آنلاین ارائه می شود.

از جمله مهمترین خدمات سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش my medu.irسایت فیش پیش ثبت نام مدارس، دریافت کارنامه ، کارت ورود به جلسه امتحان نهایی، هدایت تحصیلی، استعلام شهریه، نقل و انتقال در مدارس و… که برای استفاده دانش آموزان و والدین بصورت مجازی درست شده است. همچنین فرهنگیان برای دریافت فیش حقوقی، حکم کارگزینی، خلاصه سوابق کاری و… به این سامانه رجوع کنند. کاربران سامانه مای مدیو ممکن است در ورود به سایت و استفاده از بخش های مختلف آن با مشکلاتی مواجه شوند که می توانند از طریق ارتباط با پشتیبانی مشکل را رفع نمایند.

پنجره خدمات الکترونیک آموزش و پرورش my.medu.ir

با ورود به my.medu.ir حکم کارگزینی خود را دریافت می کنید. اما اصطلاحا حکم کارگزینی چیست و به چه دردی می خورد؟ شما فرهنگیان عزیز با دریافت حکم کارگزینی خود می توانید از ریز جزئیات درآمد و حقوق دریافتی خود مطلع شوید. به عنوان مثال در حکم کارگزینی به مواردی مانند اطلاعات هویتی و سازمانی فرد، حقوق ثابت، فوق العاده ها و پاداش ها، ترمیم حقوق و تغییرات ایجاد شده در حقوق و مزایای شما به صورت شفاف و با جزئیات درج می گردد.

همچنین حکم کارگزینی برای وام های بانکی به عنوان یکی از مدارک اصلی شناخته می شود.

در احکام کارگزینی سه دسته اطلاعات درج می شود
اطلاعات فردی مانند نام، نام خانوادگی، نام پدر، شماره ملی، شماره شناسنامه، محل تولد، وضعیت تاهل و …
اطلاعات سازمانی مانند رشته، رسته و طبقه شغلی، پست سازمانی، واحد سازمانی، محل خدمت و …
اطلاعات حقوقی مانند ارقام حقوق و مزایای قابل پرداخت وفق نوع ردیف استخدامی (رسمی، پیمانی، خرید خدمت و …)

در تصویر زیر نمونه ای از حکم تغییر حقوق و مزایا یک دبیر با رتبه بندی شغلی پنج و رتبه معلمی استادیار معلم را مشاهده می کنید. همانطور که می دانید بعد از برگزاری طرح سامانه رتبه بندی معلمان rtb.medu.ir معلمان و فرهنگیان گرامی می بایست برای دریافت نتیجه رتبه بندی معلمان my medu.ir مراجعه می نمودند و از رتبه معلمی خود آگاهی می یافتند.

ورود به سایت جدید احکام رتبه بندی فرهنگیان – my.medu.ir.  لینک ورود به سایت جدید احکام رتبه بندی فرهنگیان به نشانی my.medu.ir  توسط اندیشه معاصررا در اختیار کاربران گرامی در سراسر کشور قرارداده ایم. همچنین در همین صفحه از اخبار مربوط به سامانه جدید رتبه بندی معلمان و فرهنگیان، مطلع می شوید. در ادامه در اندیشه معاصر سامانه و سایت صدور احکام رتبه بندی معلمان را برای شما همراهان عزیز و گرامی خویش آورده ایم.

سایت جدید احکام رتبه بندی فرهنگیان از اسفند ماه ۱۴۰۱، my.medu.ir است. فرهنگیان برای گرفتن حکم رتبه بندی، لازم است به تنها سایت رسمی احکام رتبه بندی فرهنگیان که همان سامانه مای مدیو است، مراجعه کنند.

ورود به سایت جدید احکام رتبه بندی فرهنگیان

برای ورود به سایت جدید احکام رتبه بندی فرهنگیان، می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. توجه داشته باشید که حتما قبل از ورود، فیلتر شکن خود را خاموش کنید تا با اختلال دسترسی به این سایت روبرو نشوید:

آدرس سایت اصلی برای پرینت احکام و فیش رتبه بندی معلمان my.medu.ir است. بنابراین وارد سامانه My.medu.ir شوید و گزینه “نتیجه رتبه بندی” را انتخاب کنید. رمز سامانه، همان رمز سامانه رتبه بندی ( RTB.medu.ir) است.

نحوه دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان شاغل my.medu.ir

افرادی که قصد دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان شاغل را دارند، ابتدا می بایست به سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به آدرس my.medu.ir مراجعه نموده و سپس با وارد کردن کد ملی و کد پرسنلی خود و ورود به پورتال شخصی، حکم کارگزینی آموزش و پرورش را دریافت کنند. در ادامه به منظور راهنمایی بیشتر معلمان، نحوه دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان شاغل my.medu.ir ذکر شده است.

ابتدا در گوگل سایت وزارت آموزش و پرورش به نشانی اینترنتی my.medu.ir را جستجو کنید و پس از ورود به سایت در مرحله بعدی، کدملی و رمز عبور را وارد کرده و وارد پرتال شخصی خود شوید.

فرهنگیان می توانند پس از ورود به پرتال شخصی، از قسمت دریافت حکم کارگزینی، اقدام به دریافت آن نمایند. همچنین در سال جاری با توجه به رتبه بندی معلمان، حقوق نیز متفاوت شده است که معلمان می بایست اقدام به تکمیل مدارک و ارسال آن ها نمایند.

نحوه دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته cspf.ir

دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته از طریق سایت صندوق بازنشستان کشوری برای فرهنگیان عزیز مهیا شده است. بازنشستگان برای دریافت دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته و فیش حقوقی می تونند به سایت صندوق بازنشستگی مراجعه و نسبت به دریافت آن اقدام کنند.

فرهنگیان بازنشسته برای دریافت حکم کارگزینی می بایست روش دیگری را انجام دهند. کلیه بازنشستگان آموزش و پرورش می توانند با ورود به سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی اینترنتی cspf.ir حکم کارگزینی خود را به صورت غیر حضوری دریافت کنند. همچنین بازنشستگان فرهنگی می توانند با بارگذاری مدارک رتبه بندی معلمان، اقدام به افزایش حقوق خود در حکم کارگزینی نمایند. به منظور راهنمایی بیشتر، در ادامه نحوه دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته cspf.ir ذکر شده است.

ابتدا به سایت صندوق بازنشتگی کشوری به نشانی اینترنتی cspf.ir وارد شوید و پس از ورود به سایت اصلی صندوق بازنشستگیکشوری، بر روی گزینه «درگاه خدمات الکترونیک» کلیک نمایید.

دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته

در مرحله بعدی، بر روی گزینه «حقوق» و سپس بر روی گزینه «دریافت حکم حقوقی» کلیک نمایید.

برای ورود به سامانه کافیست که شماره دفترکل، شماره ملی و شماره حساب خود را وارد کنید و بر روی گزینه ورود کلیک نمایید.

پس از وارد کردن اطلاعات، حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته در سایت قابل مشاهده می باشد. فرهنگیانی که اقدام به بارگذاری مدارک رتبه بندی در سایت مربوطه نموده اند ولی اضافه حقوقی در حکم آن ها در نظر گرفته نشده و یا از رتبه بندی خود ناراضی هستند، می توانند با ثبت اعتراض برای رتبه بندی، اقدام به پیگیری وضعیت خود نمایند.

پایان*/

مطالب مرتبط