۰۳:۳۲ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰

فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح | بهترین راه دانلود فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح با کدملی سریع و فوری

​بازنشستگان نیروهای مسلح (بازنشستگان لشکری) می‌توانند با مراجعه به سایت تامین اجتماعی نیروهای مسلح فیش حقوقی خودشان را دریافت کنند.

فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن،

بازنشستگان نیروهای مسلح نیاز به دیدن فیش حقوقی خود دارند که در اندیشه معاصر، بهترین راه دانلود فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح با کدملی سریع و فوری را شرح داده ایم و در پایان توضیحاتی درباره اپلیکیشن ساتا (saba esata) ارائه داده ایم.

برای دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح با کد ملی، می‌توانید از مراحل زیر استفاده کنید:

در صفحه اصلی سایت، گزینه “ورود به حساب کاربری” یا “ثبت نام” را انتخاب کنید.

در صورتی که حساب کاربری دارید، با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور وارد شوید. در غیر این صورت، به گزینه ثبت نام مراجعه کرده و حساب کاربری خود را ایجاد کنید.

پس از ورود به حساب کاربری، به بخش مربوط به دریافت فیش حقوقی بروید.

اطلاعات مورد نیاز مانند کد ملی و دیگر جزئیات شناسایی خود را وارد کرده و درخواست خود برای دریافت فیش حقوقی را ثبت کنید.

پس از ارسال درخواست، معمولاً یک لینک یا فایل حاوی فیش حقوقی شما ایجاد می‌شود. این فایل را می‌توانید دانلود کنید یا چاپ نمایید.

توجه داشته باشید که ممکن است مراحل بالا بر اساس تغییرات در سامانه تامین اجتماعی نیروهای مسلح تغییر کند، بنابراین بهتر است که هنگام مراجعه به سایت، به آخرین راهنمایی‌ها و دستورالعمل‌ها توجه کنید.

بهترین راه دانلود فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح با کدملی سریع و فوری

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح با کد ملی امکانپذیر است.

وارد سایت ساتا تامین اجتماعی نیروهای مسلح به آدرس esata.ir شوید
از منوی سمت راست روی گزینه برگ حقوقی بازنشستگان را انتخاب کنید.
برای ثبت نام وام بازنشستگان و دریافت فیش حقوقی نیرو‌های مسلح، کد شناسایی ۱۳ رقمی و کد امنیتی را وارد کنید.
یک نام کاربری و رمز عبور مشخص کنید و دکمه ذخیره را انتخاب کنید.
وارد سایت فیش حقوقی بازنشستگان نیورهای مسلح شوید.
برای ورود به بخش اعضاء ،نیاز به وارد کردن نام کاربری که شماره شناسائی ۱۳ رقمی مندرج در فیش حقوقی است استفاده کنید.
رمز عبور برای ورود به سایت ساتا، عبارت است از پنج رقم سمت راست کد ملی، مگر اینکه تغییر داده باشید. با در دست داشتن این اطلاعات میتوانید فیش حقوقی خود را دریافت نمایید.

** با نصب برنامه نرم ­افزاری (اپلیکیشن) سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح بر روی گوشی تلفن همراه نیز می توانید فیش حقوقی دریافت کنید.

خدمات آنلاین نیروهای مسلح

به گزارش اندیشه معاصر، این روزها دامنه خدمات اپلیکیشن های اندرویدی گسترده تر از همیشه است و کمتر حوزه ای را پیدا می کنید که این برنامه ها در آن نقشی نداشته باشند. چند سال قبل برای انجام امور اداری مجبور به حضور در سازمان ها و صف های طولانی آن ها بودیم. امروزه اما با گسترش اپلیکیشن های کاربردی اندروید شما می توانید بسیاری از امور را بدون خارج شدن از خانه و در کمترین زمان ممکن انجام دهید.

از این رو هر روز به تعداد برنامه های خدماتی این پلتفرم اضافه می شود و سازمان های مختلف نیز با معرفی اپلیکیشن رسمی خود سعی در تسهیل پروسه خدمت رسانی به مردم دارند.

سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح نیز از این قاعده مستثنی نیست و برای رفاه حال کارکنان، بازنشسته ها و مستمری بگیران خود اپلیکیشن ساتا (saba esata) را معرفی کرد. این برنامه خدمات متنوعی را به کاربران خود ارائه می دهد که در این متن به صورت خلاصه آن ها را ذکر می کنیم.

ابتدا باید به این نکته اشاره کرد که تمام کارکنان لشگری از جمله کارکنان ارتش، سپاه و ناجا می توانند از خدمات این برنامه استفاده کنند.

کار را با کارکنان حال حاضر نیرو های مسلح آغاز می کنیم که می توانند با استفاده از این اپلیکیشن می توانند فیش حقوقی خود را با جزئیات کامل مشاهده کنند. بنابراین دیگر لازم نیست برای دریافت فیش به کارگزینی مراجعه کنید. شما همچنین می توایند برای نحوه مشاهده و دریافت فیش حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح ساتا به برنامه خاتم مراجعه کنید.

از دیگر خدمات این اپ می توان به قابلیت ثبت نام و پیگیری آنلاین وام صندوق بازنشستگی اشاره کرد که برای هر دو گروه کارکنان فعلی و بازنشستگان در نظر گرفته شده است. همانطور که می دانید پروسه ثبت نام و دریافت وام معمولا بسیار طولانی و وقت گیر است اما این اپلیکیشن این مسیر را برای شما بسیار آسان کرده است و بسیاری از مراحل آن را می توانید به صورت آنلاین انجام دهید./اندیشه معاصر

پایان/*

اندیشه قرن را در ایتا دنبال کنید

اندیشه قرن را در تلگرام دنبال کنید

مطالب مرتبط