۲۳:۱۷ - ۱۴۰۲/۰۷/۲۷

فقط یک ساعت وقت دارید تا در طرح فروش فوق ‌العاده خودرو ثبت‌ نام کنید!

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن؛متقاضیان خرید خودرو تا پایان امروز فرصت دارند در جدیدترین طرح فروش از مسیر سامانه یکپارچه شرکت کرده و خودرو را به قیمت کارخانه خریداری کنند. خودروهای عرضه شده قرار است در بازه سه ماهه به خریداران ت...

فقط یک ساعت وقت دارید تا در طرح فروش فوق ‌العاده خودرو ثبت‌ نام کنید!

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن؛متقاضیان خرید خودرو تا پایان امروز فرصت دارند در جدیدترین طرح فروش از مسیر سامانه یکپارچه شرکت کرده و خودرو را به قیمت کارخانه خریداری کنند. خودروهای عرضه شده قرار است در بازه سه ماهه به خریداران تحویل داده شود.

این طرح فروش از محل افزایش تولید و مازاد عرضه در دستورکار قرار گرفته است.

مدیران سامانه یکپارچه در این طرح فروش محصولات مازاد چهار خودروساز خصوصی کرمان موتور، مدیران خودرو، صنایع خودروسازی ایلیا و سانیار موتور را در دسترس متقاضیان قرار دادند.

این طرح فروش از روز دوشنبه ۲۴ مهر امسال تا ۲۷ مهر ۱۴۰۲ (امروز) برگزار می‌شود. نکته قابل توجه درباره جدیدترین  طرح فروش از مسیر سامانه یکپارچه این است که علاوه بر متقاضیانی که پیش تر در سامانه یکپارچه ثبت نام کرده و هنوز خودرویی به آنها اختصاص پیدا نکرده، آن دسته از متقاضیانی که هیچگاه در سامانه ثبت نام نکرده اند نیز می توانند در این طرح فروش شرکت کنند.

مطالب مرتبط