۲۲:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۳

فروش خودرو / ثبت نام فوری یک محصول ایران خودرو آغاز شد +جدول قیمت و شرایط

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن؛شرکت خودرو سازی ایران خودرو شرایط فروش فوری یک محصول خود را به شرح زیر اعلام کرد: به اطلاع عموم متقاضیان محترم و نمایندگیهای مجاز میرساند بیست و چهارمین مرحله فراخوان اولویت بندی سامانه یکپارچه فرو...

قیمت خودرو امروز

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن؛شرکت خودرو سازی ایران خودرو شرایط فروش فوری یک محصول خود را به شرح زیر اعلام کرد:

به اطلاع عموم متقاضیان محترم و نمایندگیهای مجاز میرساند بیست و چهارمین مرحله فراخوان اولویت بندی سامانه یکپارچه فروش خودرو امکان انتخاب خودروی تارا دستی وی۱ گیربکس ۶MT با موعد تحویل ۱۵ روزه صرفاً برای منتخبین بخش اول اولویت های زمستان ۱۴۰۲ ، به شرح جدول ذیل ارائه میگردد.

فقط متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام نموده اند و اسامی ایشان به عنوان بخش اول اولویت زمستان ۱۴۰۲ فروش فوری (فراخوان) به این شرکت اعلام شده است و برای ایشان توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال گردیده و یا در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو اسامی آنها درج شده است می توانند در صورت تمایل دراین بخشنامه ثبت نام نمایند.

طرح فروش فوری (فراخوان) (با موعد تحویل ۱۵روزه) محصول شرکت ایران خودرو مطابق جدول درج شده از روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۸/۰۳شروع و تا روز شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ادامه خواهد داشت.

پایان/*

مطالب مرتبط