عذر خواهی معاون وزارت آموزش و پرورش / این دسته از فرهنگیان منتظر پیامک واریزی باشند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن، علی فرهادی معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش ضمن عذرخواهی از تاخیر در پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال ۱۴۰۱، تاخیر در پاداش را به خاطر تامین منابع بیان کرد و افزود: خوشبختانه همکاران ما در سازمان برنامه و بودجه رویکرد مثبتی نسبت به فرهنگیان دارند و با تلاش آنها و پیگیری مجدد به محض تامین منابع باقی مانده، پاداش پایان خدمت بازنشستگان واریز خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع، رتبه بندی را یک مسیر در جریان دانست و افزود: معلمان تازه استخدام شده، فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان و … بنا بر شایستگی‌هایی که کسب کرده‌اند، در مسیر رتبه بندی قرار گرفته‌اند و نیز تمام اعتراضات بررسی شده و احکام جدیدشان صادر شده است.

وی در خصوص توزیع شیر در مدارس نیز تصریح کرد: این امر مورد تاکید رئیس جمهور بود که دستورهای ویژه‌ای داده‌اند. چون طرح چندین سال متوقف بود، نظام تولید شیر برای این حجم از تولید آمادگی نداشت. هم‌اکنون ۲۱ استان قرارداد صد درصدی با کارخانه‌ها بسته‌اند و فرآیند توزیع آغاز شده است.

فرهادی ادامه داد: تا پایان آذرماه این استان‌ها کاملا به توزیع شیر در مدارس ابتدایی خواهند پرداخت. باید این شیرها با پروتکل‌های خاص وزارت بهداشت و فرادما تهیه شوند و نیاز است پس از بسته‌بندی به مدت ۲ هفته در محیطی نگهداری شوند که قدری تاخیر به خاطر این مسائل بوده است./ همشهری آنلاین

 

پایان/*

اندیشه قرن را در تلگرام دنیال کنید

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. لعنت به شما. شما شرم ندارید. پاداش کارمندان ستادی آموزش و پرورش را یک ماهه می پردازید. معلمانی که خاک تخته خورده اند که شما پشت میز نشینی کنید را بعد از ۱۵ ماه…. ۳۰ درصد.و مابقی تا یک سال و نیم بعد بازنشستگی..‌پاداش لشکری ها رو هم قسط بعدداز ۲ سال می پردازید؟ از وزرا و وکلا بی عرضه انتظار بهتری نبود و نیست.

دکمه بازگشت به بالا