۰۸:۲۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۲

طلاق یکتا ناصر و منوچهر هادی قطعی شد؟ | واکنش منوچهر هادی به پیام جنجالی یکتا ناصر درباره جدایی +عکس

به گزارش اندیشه قرن؛ طلاق منوچهر هادی و یکتا ناصر با این استوری آقای کارگردان علنی شد!+ سند و جزئیات را در ادامه بخوانید. یکتا ناصر در سالهای اخیر در حواشی مختلفی را تجربه کرده است. یکتا ناصر از جمله بازیگرانی است که در ابتدای دهه هشتاد ب...

یکتا ناصر و منوچهر هادی

به گزارش اندیشه قرن؛ طلاق منوچهر هادی و یکتا ناصر با این استوری آقای کارگردان علنی شد!+ سند و جزئیات را در ادامه بخوانید.

یکتا ناصر در سالهای اخیر در حواشی مختلفی را تجربه کرده است. یکتا ناصر از جمله بازیگرانی است که در ابتدای دهه هشتاد به شهرت رسید و همچنان به عنوان یک بازیگر شناخته شده فعال است. یکتا ناصر چند سال قبل با منوچهر هادی ازدواج کرد و او منوچهر هادی در آثار مختلفی با یکدیگر همکاری کردهند. مدتی است که شایعه طلاق یکتا ناصر و منوچهر هادی در فضای مجازی پیچیده و علیرغم اینکه در برهه ای منوچهر هادی آن را تکذیب کرد اما هر چند وقت یکبار بحث آن دوباره داغ می شود. تازه ترین خبر درباره یکتا ناصر را در ادامه بخوانید.

یک روز پس از آنکه یکتا ناصر متنی درباره نبخشیدن و فراموش کردن منتشر کرد، منوچهر هادی با بازنشر آن، به متن یکتا ناصر واکنش نشان داد.

عده‌ای از کابران فضای مجازی با استوری یکتا ناصر حدس زدند که او از منوچهر هادی جدایی شده و حالا واکنش منوچهر هادی به خبر جدایی قوت بخشیده است.

شایعه جدایی این زوج از ماه‌ها قبل شروع شد و ماه گذشته منوچهر هادی با انتشار پستی که در آن یکتا ناصر را «همسرم» خطاب کرده بود به این شایعات پایان داد، اما حالا به نظر می رسد یا این زوج جدا شده اند و یا میان آنها جنگی عاطفی در گرفته که آن را به فضای مجازی هم کشانده اند.

استوری یکتا ناصر و واکنش منوچهر هادی به آن را ببینید.

یکتا ناصر و منوچهر هادی

مطالب مرتبط