طرح ساماندهی کارکنان دولت تا پایان سال ابلاغ می شود!

نظر شورای نگهبان در مورد طرح ساماندهی کارکنان دولت برای ابلاغ این طرح بسیار حیاتی می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن،رامین اناری، نماینده جمعی از کارگران قراردادی و شرکتی، گفت: خوشبختانه طرح ساماندهی با نود درصد آرای نمایندگان در صحن علنی مجلس به تصویب رسید؛ بسیاری در این امر موثر بودند و برای بریدن دست‌های مافیای واسطه که با قدرت در همه نهادها حضور داشتند، فعالیت کردند.

به گفته وی، بعد از تصویب، بازهم زمزمه‌های مخالفت از جانب برخی مقامات دولتی و به طور مشخص سازمان امور استخدامی کشور به گوش می‌رسد.

اناری اضافه کرد: امیدواریم طرح به سرعت در شورای نگهبان به تصویب برسد؛ حقوق‌دانان شورای نگهبان در بررسی نهایی طرح همکاری داشتند و ما انتظار داریم قبل از پایان سال، طرح به تایید نهایی برسد و ابلاغ شود.

این فعال کارگری با تاکید بر اینکه کارگران سه سال است که در انتظار بریدن دست‌های واسطه هستند؛ افزود: از آنجا که مجلس در راس امور است و نود درصد نمایندگان به طرح ساماندهی رای مثبت داده‌اند، انتظار داریم شورای نگهبان قاطعانه با طرح موافقت کرده و آن را بدون گرفتن ایراد و ابهام به تصویب برساند.

اناری در پایان گفت: ما در انتظار تایید نهایی شورای نگهبان هستیم؛ بعد از تایید این نهاد، رئیس مجلس طرح را به رئیس جمهور برای اجرا ابلاغ می‌کند؛ باید بدانیم تایید شورای نگهبان، طرح را تبدیل با قانون می‌کند و هر قانونی بدون چون و چرا لازم‌الاجراست.

پایان/*

اندیشه قرن را در ایتا دنبال کنید

اندیشه قرن را در تلگرام دنبال کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا