۱۵:۳۹ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۷

صحنه ‌های عجیب در استقبال از سی آر سون/ تکاندن فرش اهدایی پرسپولیس توسط رونالدو! (عکس)

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن؛ ازدحام عجیب و غریب مدیران ایرانی در پاویون فرودگاه امام و محاصره کردن ستاره پرتغالی کار را به جایی رساند که دو تن از اعضای اداری باشگاه النصر دور رونالدو حلقه بزنند تا احیانا اتفاقی برای او رخ ندهد....

صحنه ‌های عجیب در استقبال از سی آر سون/ تکاندن فرش اهدایی پرسپولیس توسط رونالدو! (عکس)

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن؛ ازدحام عجیب و غریب مدیران ایرانی در پاویون فرودگاه امام و محاصره کردن ستاره پرتغالی کار را به جایی رساند که دو تن از اعضای اداری باشگاه النصر دور رونالدو حلقه بزنند تا احیانا اتفاقی برای او رخ ندهد.

رضا درویش به همراه مصطفی لشگری و یک ایرانی ساکن آلمان که با دو تخته فرش نفیس به فرودگاه امام آمده بود، در مرکز این تصویر حضور دارند. زمانی که فرش دستبافی که قرار است به رونالدو اهدا شود، مقابل او باز می‌شود تا این ستاره پرتغالی که کمی هم متعجب شده، در واکنش به این اتفاقات اقدام به تکاندن فرش کند؛ صحنه عجیبی که به شدت در توییتر عربی در حال دست به دست شدن است.

این مسئله در انداختن عکس یادگاری با ستاره پرتغالی هم نمود داشت؛ جایی که به نظر می‌رسید رونالدو در حال این پا و آن پا کردن برای رفتن است اما اعضای ایرانی مستقبل از این بازیکن به دنبال عکس یادگاری واضح با وی بودند.

به صورت طبیعی استقبال از کاروان‌های خارجی و تیم‌های ورزشی طبق پروتکل‌های فی مابین انجام می‌شود و باید دید که النصری‌ها در استقبال چه خواهند کرد و آیا رئیس باشگاه شخصا برای استقبال از سرخپوشان در فرودگاه ریاض حضور پیدا می‌کند.

 

مطالب مرتبط