۲۱:۰۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۶

صحبت های جنجالی ستاره مغضوب جواد نکونام استقلال جنجالی شد

محمدحسین مرادمند با کارت قرمزی که گرفت، بازی بعدی استقلال مقابل شمس‌آذر قزوین را از دست داد. او در مورد خطای منجر به اخراجش در رختکن استقلال به همبازیانش گفت: «من اصلاً مستحق اخراج نبودم. خبر ورزشی نوشت: همه دیدند که بازیکن حریف فن کمر زد...

استقلال

محمدحسین مرادمند با کارت قرمزی که گرفت، بازی بعدی استقلال مقابل شمس‌آذر قزوین را از دست داد. او در مورد خطای منجر به اخراجش در رختکن استقلال به همبازیانش گفت: «من اصلاً مستحق اخراج نبودم.

خبر ورزشی نوشت: همه دیدند که بازیکن حریف فن کمر زد. در صحنه اخراج هم من و بازیکن آلومینیوم با هم به هوا پریدیم و من خطایی نکردم که مستحق دریافت کارت زرد دوم و اخراج باشم اما متأسفانه در کمال تعجب این اتفاق رخ داد و بازی بعدی را هم از دست دادم.»

مرادمندکه از بازیکنان خوب و بی حاشیه استقلال است، در طول مسابقه بد کار نکرد اما در یک صحنه او و تبریزی بدجوری درگیر شدند و استقلالی‌ها می‌گویند در یک صحنه هم عارف حاجی‌عیدی بازیکن آلومینیوم به مدافع تیم‌شان فن کمر زد!

با غیبت مرادمند در بازی با شمس‌آذر شاید دوباره ایمان سلیمی به خط دفاعی آبی‌پوشان برگردد.گفته می شود زبیر نیک نفس هم به بازی پنجشنبه می رسد.

مطالب مرتبط