۱۲:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۴

ساعت بازی برگشت پرسپولیس و استقلال تاجیکستان در شهر دوشنبه / پرواز هواپیمای قرمزها

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛ساعت بازی برگشت پرسپولیس و استقلال تاجیکستان در شهر دوشنبه با تغییراتی همراه شد. ساعت ۷ صبح هواپیمای پرسپولیس به سمت تاجیکستان می‌پرد تا قرمز‌ها به مصاف استقلال در دوشنبه بروند. درباره زمان دقیق، ...

ساعت بازی برگشت پرسپولیس و استقلال تاجیکستان در شهر دوشنبه / پرواز هواپیمای قرمزها

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛ساعت بازی برگشت پرسپولیس و استقلال تاجیکستان در شهر دوشنبه با تغییراتی همراه شد.

ساعت ۷ صبح هواپیمای پرسپولیس به سمت تاجیکستان می‌پرد تا قرمز‌ها به مصاف استقلال در دوشنبه بروند.

درباره زمان دقیق، تاریخ، روز و ساعت بازی برگشت پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان در هفته چهارم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا  بازی برگشت تیم‌های پرسپولیس و استقلال‌تاجیکستان از روز چهارم رقابت‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران روز سه شنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۲ آغاز خواهد شد.

سرخپوشان ایران و استقلال تاجیکستان بازی برگشت خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۴-۲۰۲۳ را روز سه‌شنبه، ۱۶ آبان در ورزشگاه مرکزی شهر دوشنبه برگزار خواهند کرد.

پیش از این عنوان شده بود؛ مصاف دو تیم از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه آن روز به وقت محلی آغاز می‌شود، ولی در آخرین اعلام صورت گرفته، ساعت برگزاری مسابقه، ۱۹ به وقت شهر دوشنبه خواهد بود.

این زمان در تماس بخش امور بین‌الملل باشگاه با نماینده کنفدراسیون، تایید شد. بر این اساس، پیکار دو تیم سه شنبه ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران برگزار می‌شود.

پایان/*

مطالب مرتبط