۰۸:۳۶ - ۱۴۰۲/۰۶/۰۷

زن رزمی کار، شش مرد آزارگر را در هم کوبید+ فیلم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن؛ زن رزمی کار، شش مرد آزارگر را در هم کوبید. در ادامه ویدئوی مبارزه زن رزمی کار با مردان آزارگر را مشاهده می کنید. ویدئویی از درگیری یک زن جوان با شش مردی که قصد آزار و اذیت او را داشتند، در شبکه های ...

زن رزمی کار، شش مرد آزارگر را در هم کوبید+ فیلم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن؛ زن رزمی کار، شش مرد آزارگر را در هم کوبید. در ادامه ویدئوی مبارزه زن رزمی کار با مردان آزارگر را مشاهده می کنید.

ویدئویی از درگیری یک زن جوان با شش مردی که قصد آزار و اذیت او را داشتند، در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

 

 

با افزایش جنایات علیه زنان، زنان برای حفظ حیثیت خود شروع به شرکت در کلاس های دفاع شخصی کرده اند. قوانین سختگیرانه برای تضمین امنیت و حفاظت از زنان وضع شده است. با این حال، موارد جنایت علیه زنان نه تنها در هند، بلکه در سراسر جهان وجود داشته است. در میان چنین وضعیتی، دختران و زنان آموزش هنرهای رزمی را سرلوحه کار خود قرار داده اند تا بتوانند با هر کسی که قصد آزار آنها را دارد، مبارزه کنند.

یکی از این ویدئوها از درگیری یک زن جوان با شش نفر که او را مورد آزار و اذیت و تهدید قرار می دهند، در فضای مجازی منتشر شده است. زن مانند یک ببر مبارزه کرد و با توانایی های برجسته خود هر شش مرد را در هم کوبید.

در این ویدئو شش مرد در حال آزار و اذیت یک زن تنها در خیابان دیده می شوند. با این حال، بانوی شجاع به مقابله می پردازد و برخی از حرکات هنرهای رزمی عالی، از جمله یک ضربه پرنده را نشان می دهد. او یک به یک همه مردان را با پاهایش کوبیده و آنها را به زمین می زند. مکان دقیق این رویداد هنوز مشخص نیست. یک کاربر توییتر این ویدئوی ۲۵ ثانیه ای را با شرح زیر به اشتراک گذاشت: «با دختر قاطی نکن!»

پس از به اشتراک گذاری آنلاین، این ویدیو بیش از ۳.۵ میلیون بازدید و ۴۸.۶ هزار لایک جمع کرد. کاربران شبکه های اجتماعی از شجاعت و قدرت این دختر شگفت زده شدند.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

 

مطالب مرتبط