۰۳:۱۶ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۸

زمان واریز وام ۳۰ میلیونی بازنشستگان کشوری

پرداخت وام ازدواج ۳۵ میلیون تومانی به فرزندان بازنشستگان کشوری را در اندیشه قرن بخوانید.  زمان واریز وام ۳۰ میلیونی بازنشستگان کشوری ۱۶ مهر ۱۴۰۲ بوده که به حساب بازنشستگان واریز شد. آنچه صندوق کشوری در حال انجام آن است، پرداخت وام ازدواج ...

وام

پرداخت وام ازدواج ۳۵ میلیون تومانی به فرزندان بازنشستگان کشوری را در اندیشه قرن بخوانید.  زمان واریز وام ۳۰ میلیونی بازنشستگان کشوری ۱۶ مهر ۱۴۰۲ بوده که به حساب بازنشستگان واریز شد. آنچه صندوق کشوری در حال انجام آن است، پرداخت وام ازدواج ۳۵ میلیونی به فرزندان بازنشستگان است. اندیشه قرن به موضوع وام های بازنشستگان پرداخته است. با ما همراه باشید.

وام ۳۵ میلیونی صندوق بازنشستگی کشوری 

با توجه به سوالات بازنشستگان در خصوص پرداخت ۲۰۰۰ فقره تسهیلات ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری به مبلغ ۳۵ میلیون تومان، متقاضیان این تسهیلات، براساس «مجموع وام‌های دریافتی از سایر تسهیلات صندوق» و «میزان حقوق دریافتی» اولویت‌بندی شده‌اند.

اداره کل فرهنگی و اجتماعی این صندوق در پاسخ به سوالات بازنشستگان اعلام کرد: وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری شامل فرزندانی است که عقدنامه آنها در بازه زمانی اول فروردین ماه ۱۳۹۸ (۱۳۹۸/۱/۱) تاکنون ثبت شده و حداقل یک بار در درگاه خدمات الکترونیکی صندوق ثبت نام کرده باشند.

پس از احراز شرایط دوره زمانی عقدنامه فرزند بازنشسته متقاضی، واجدین شرایط براساس مجموع وام‌های دریافتی از سایر تسهیلات این صندوق و میزان حقوق دریافتی (از کمترین حقوق به بیشترین حقوق) اولویت‌بندی شده‌اند.

زمان واریز وام ۳۰ میلیونی بازنشستگان کشوری

زمان واریز وام ۳۰ میلیونی بازنشستگان کشوری

برهمین اساس، پس از تامین اعتبار از سوی بانک عامل، این تسهیلات به تدریج طی ماه‌های آتی به حساب حقوقی متقاضیان واجد شرایط واریز خواهد شد.

صندوق بازنشستگی کشوری همچنین اعلام کرد که پس از پیگیری‌های انجام شده برای آغاز فرآیند پرداخت وام ازدواج فرزندان بازنشستگان، ۲۰۰۰ فقره تسهیلات ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری به مبلغ ۳۵ میلیون تومان در «نوبت اول» پرداخت شد و نوبت‌های بعدی در ماه های آتی پرداخت خواهد شد.

این تسهیلات با کارمزد سالانه ۴درصد و اقساط ۳۶ ماهه به حساب بازنشستگان واجد شرایط واریز می‌شود.

زمان واریز وام ۳۰ میلیونی بازنشستگان کشوری

چهارمین نوبت وام ضروری بازنشستگان کشوری ۱۶مهر پرداخت می‌شود. نوبت چهارم وام ضروری ۳۰میلیون تومانی این صندوق برای واجدین شرایط تا آخر وقت به حساب بازنشستگان کشوری واریز شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، با توجه به تاخیر پرداختی وام های ضروری، با هماهنگی های انجام شده با بانک صادرات ایران به عنوان بانک عامل و تامین اعتبار لازم از سوی این بانک، نوبت چهارم وام ۳۰ میلیون تومانی تا آخر امشب (یکشنبه ۱۶مهرماه) به حساب بیش از ۳۲ هزار نفر از متقاضیان واجد شرایط واریز می شود.

گفتنی است، این تسهیلات با کارمزد سالانه ۴درصد و اقساط ۳۶ماهه به متقاضیان واجد شرایط پرداخت می شود.

زمان واریز وام ۳۵ میلیونی ازدواج صندوق بازنشستگی کشوری

 

پرداخت وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری در ماه‌های آتی ادامه خواهد داشت

با توجه به سوالات بازنشستگان عزیز در خصوص پرداخت ۲هزار فقره تسهیلات ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری به مبلغ ۳۵میلیون تومان، به اطلاع می رسد که متقاضیان این تسهیلات، براساس «مجموع وام های دریافتی از سایر تسهیلات صندوق» و «میزان حقوق دریافتی» اولویت بندی شده اند.

زمان واریز وام 35 میلیونی ازدواج صندوق بازنشستگی کشوری

زمان واریز وام ۳۵ میلیونی ازدواج صندوق بازنشستگی کشوری

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، اداره کل فرهنگی و اجتماعی این صندوق در پاسخ به سوالات بازنشستگان عزیز اعلام کرد: وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری شامل فرزندانی است که عقدنامه آنها در بازه زمانی اول فروردین ماه ۱۳۹۸ (۱۳۹۸/۱/۱) تاکنون ثبت شده و حداقل یک بار در درگاه خدمات الکترونیکی صندوق ثبت نام کرده باشند.

اولویت بندی در دریاقت وام ۳۵ میلیونی ازدواج 

پس از احراز شرایط دوره زمانی عقدنامه فرزند بازنشسته متقاضی، واجدین شرایط براساس مجموع وام های دریافتی از سایر تسهیلات این صندوق و میزان حقوق دریافتی (از کمترین حقوق به بیشترین حقوق) اولویت بندی شده اند.

برهمین اساس، پس از تامین اعتبار ازسوی بانک عامل، این تسهیلات به تدریج طی ماه های آتی به حساب حقوقی متقاضیان واجد شرایط واریز خواهد شد.

نوبت اول وام ازدواج فرزندان بازنشستکان

گفتنی است، پس از پیگیری های انجام شده برای آغاز فرآیند پرداخت وام ازدواج فرزندان بازنشستگان، تعداد ۲هزار فقره تسهیلات ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری به مبلغ ۳۵ میلیون تومان در «نوبت اول» پرداخت شد و نوبت های بعدی در ماه های آتی پرداخت خواهد شد.

درصد کارمزد و اقساط وام ۳۵ میلیونی صندوق بازنشستگی کشوری

این تسهیلات با کارمزد سالانه ۴درصد و اقساط ۳۶ ماهه به حساب بازنشستگان واجد شرایط واریز می شود.

اندیشه قرن در تلگرام

مطالب مرتبط