۱۳:۰۹ - ۱۴۰۲/۰۷/۲۵

زمان واریز معوقات ۱۴۰۰-۱۴۰۱ فرهنگیان بازنشسته بر اساس رتبه بندی معلمان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن؛ بعد از صدور احکام رتبه بندی معلمان،با واریز ۱۰ هزار میلیارد تومان برای پرداخت حق و حقوق بازنشستگان فرهنگی، خبر جدیدی درباره زمان واریز مطالبان معلمان بازنشسته منتشر شد. شماری از معلمان بازنشسته می‌گ...

رتبه بندی معلمان و فرهنگیان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن؛ بعد از صدور احکام رتبه بندی معلمان،با واریز ۱۰ هزار میلیارد تومان برای پرداخت حق و حقوق بازنشستگان فرهنگی، خبر جدیدی درباره زمان واریز مطالبان معلمان بازنشسته منتشر شد.

شماری از معلمان بازنشسته می‌گویند: بعد از نزدیک دو سال هنوز پاداش پایان خدمت ما واریز نشده است.

چند بازنشسته فرهنگی در تماس با ایلنا، از عدم واریز پاداش پایان خدمت خود انتقاد کردند؛ این بازنشستگان که نگران کاهش قدرت خرید پاداش پایان خدمت خود هستند، نزدیک دو سال است که منتظرند تا معوقات مزدی‌شان پرداخت شود.

حالا این سوال مطرح است که آیا معوقات این بازنشستگان قبل از پایان مهر پرداخت می‌شود؟

مطالب مرتبط

2 نظر برای این مطلب ثبت شده است:

عبدالله حنفی

۲۷ مهر ۱۴۰۲


سلام خواهشمندم فکره اساسی بکنید اگه چهار صد درصد هم اضافه بشه هیچ دردی رو دوا نمیکنه .با این تورم و گرانی افراد سالم جامعه هم تو امرار معاش موندن چه برسه به قشر ضعیف جامعه که همیشه دولت سنگ این افراد رو به سینه میزنه. البته انتظاری نمیشه داشت وقتی دولت و کمیته و بهزیستی کشورم از پس این رقم حقوق ناچیز مونده ماهم انتظار بی جا داریم باید فقط خدا به دادمون برسه

نعیمی سعید

۲۷ مهر ۱۴۰۲


سلام عزیزان و بزرگواران دست اندرکاران در مبحث حقوق از دولت گرفته مجلس و تأمین اجتماعی و کانونهای مرتبط. بنده به دلیل بیماری لاعلاج از مستمری بگیران تامین اجتماعی هستم مبلغ هفت میلیون حقوق دارم و تنها یک فرزند محصل دارم پانزدهم ماه نشده کارت بانکی من فقط جنبه تبلیغی برای بانک پیدا می‌کند و خالی است مجبورم با وجود بیماری سرطان و مشکلات خاص بیماری(کلستومی) کسانی که این بیماری رو میشناسند می‌دانند زندگی کردن با کیسه چه عذابهایی دارد ،به کارهایی سخت و طاقت فرسا مثل کشاورزی بپردازم تا جبران کسری و کمبود و حتی آخر ماه نبود موجودی را کرده باشم با این وجود نه پوشاک مناسبی داریم نه غذای کاملی زمانی زندگی برای من و امثال من سخت تر میشود که کسانی که به جای من سر کار رفتن دو سه برابر من حقوق دارن این حرف از روی بخل نیست از روی عدم دقت و عدم توجه مسئولین محترم است. بی توجهی به بازنشستگان بی حرمتی به کل جامعه است حقیر و کوچک کردن بازنشسته در برابر خانواده و جامعه ضرری جبران ناپذیر خواهد داشت چرا که باعث از بین رفتن نشاط و شادابی در جامعه می‌شود چرا که بازنشستگان پدران این جامعه هستند و توجه و احترام به بزرگتر وظیفه همه است متاسفانه کسی که دستش خالی است هیچکس اهمیتی برایش قائل نیست حتی نزدیکان در ضمن ما انتخاب نکردیم که کار کنیم یا مریض باشیم و برای امروز خودمان چطر حمایتی گذاشته بودیم تامین اجتماعی که آنچنان هم حمایتی نمیکند امیدوارم با هم اندیشی و همفکری مسیولین ذیربط این مشکل بزرگ برطرف شود منظور از مسیولین ،مسئولین انقلابی و جهادی و دلسوز است نه کسانیکه برای ضربه زدن به نظام و انقلاب نفوذ کرده اند تا با هر پیشنهاد و طرحی که اصلاح جامعه را باعث میشود مخالفت کنند و به زعم خودشان برای نظام جمهوری اسلامی مقتدر ایران دشمن تراشی کنند.

نظرات بسته شده است