۰۸:۳۶ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۸

رگبار پراکنده همراه با وزش باد در برخی از نقاط کشور

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن، امروز در استان‌های گیلان، مازندران، اردبیل، برخی نقاط گلستان بارندگی و در شمال آذربایجان شرقی برخی نقاط خراسان شمالی، ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی ، ارتفاعات مرکزی و جنوبی کرمان ، ارتفاعات شمالی و شر...

رگبار پراکنده همراه با وزش باد در برخی از نقاط کشور

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن، امروز در استان‌های گیلان، مازندران، اردبیل، برخی نقاط گلستان بارندگی و در شمال آذربایجان شرقی برخی نقاط خراسان شمالی، ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی ، ارتفاعات مرکزی و جنوبی کرمان ، ارتفاعات شمالی و شرقی هرمزگان رگبار و رعدوبرق وزش باد شدید موقت و در نقاط مستعد گردوخاک پیش بینی می‌شود.

چهارشنبه در اردبیل، گیلان، مازندران بارش پراکنده و در ارتفاعات شرقی استان تهران ارتفاعات مرکزی، کرمان و ارتفاعات شمالی هرمزگان رگبار پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

پنجشنبه در شمال آذربایجان های غربی و شرقی اردبیل،گیلان، مازندران و همچنین جمعه در اردبیل، ارتفاعات استانهای آذربایجان شرقی ، مازندران و شنبه در ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده پیش بینی می شود.

در پنج روز آینده در شرق و شمال شرق کشور در بعضی ساعات وزش باد شدید و در مناطق مستعد گردوخاک رخ خواهد داد. از چهارشنبه تا آخر هفته در شمال غرب و استانهای ساحلی خزر افزایش نسبی دما رخ خواهد داد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط