۲۲:۲۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۶

راز زیبایی لیلا اوتادی در این عکس / عکس خبرساز لیلا اوتادی در چین

لیلا اوتادی در تهران به دنیا آمد. او در دوران کودکی به بازیگری علاقه‌مند شد. اوتادی دانش‌آموختهٔ کارشناسی معماری داخلی در دانشگاه هنر تهران است. او کار خود را با فیلم چشمان سیاه ساختهٔ ایرج قادری آغاز کرد، اما برای اولین بار با سریال مهر ...

لیلا اوتادی

لیلا اوتادی در تهران به دنیا آمد. او در دوران کودکی به بازیگری علاقه‌مند شد. اوتادی دانش‌آموختهٔ کارشناسی معماری داخلی در دانشگاه هنر تهران است. او کار خود را با فیلم چشمان سیاه ساختهٔ ایرج قادری آغاز کرد، اما برای اولین بار با سریال مهر و ماه به کارگردانی سید فیاض موسوی دیده شد.. بنا به ادعای یک صفحه اینستاگرام منسوب به وی، لیلا اوتادی ترک قشقایی است.

لیلا اوتادی در چین

لیلا اوتادی در چین

لیلا اوتادی عشقش را در چین پیدا کرد | عکس خبرساز لیلا اوتادی در چین

لیلا اوتادی چند وقتی است که به آسیای شرقی و مشخصا به چین سفر کرده است.

لیلا اوتادی بازیگر ۴۰ ساله سینما است که همواره حواشی مختلفی پیرامون او وجود داشته است. شایعات مربوط به ازدواج لیلا اوتادی و همینطور عکس ها و جنجال دستمزد و شعرخوانی این بازیگر بخشی از حواشی در این سالها بوده است. لیلا اوتادی فعالیت زیادی در اینستاگرام دارد و حدود دو و نیم میلیون نفر صفحه اینستاگرام او را دنبال می کنند. لیلا اوتادی از بازیگران خوش پوش سینما است و پوشش و استایلش همواره مورد توجه علاقه مندان مد قرار می گیرد. تازه ترین خبر درباره لیلا اوتادی را در ادامه بخوانید.

لیلا اوتادی

لیلا اوتادی

لیلا اوتادی چند وقتی است که به آسیای شرقی و مشخصا به چین سفر کرده است. اوتادی تصاویر متعددی از این سفر را در صفحه خود در اینستاگرام به اشتراک می گذارد.

لیلا اوتادی در تازه ترین تصویری که منتشر کرده، از عشق و علاقه خود به معماری شرقی صحبت کرده است.

مطالب مرتبط