دربی استقلال و پرسپولیس را چه کسی داوری می کند؟

فدراسیون فوتبال در تلاش است سه داور دیگر را هم به کلاس‌های بین المللی بفرستد تا تعداد داوران ایرانی که می‌توانند با حضور کمک داور ویدئویی بازی‌ها را سوت بزنند به ۷ داور برسد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن،، دربی رفت هم با حضور کمک داور ویدئویی برگزار شد و از آنجایی که موعود بنیادی‌فر تنها داوری بود که مجوز قضاوت بازی با حضور کمک داور ویدئویی را دریافت کرده بود، قضاوت بازی به او محول شد.

داوری که به تازگی بازی‌های جام ملت‌های آسیا را هم سوت زد و از بعد از پایان مرحله گروهی این مسابقات به تهران بازگشت.

اما آیا بازی برگشت بین تیم های استقلال و پرسپولیس را هم این داور سوت خواهد زد؟ پاسخ منفی است به این خاطر که سه داور دیگر ایرانی هم دوره‌های قضاوت بازی با حضور کمک داور دربی را گذرانده‌اند و می‌توانند در دور برگشت مسابقات حساس لیگ برتر از جمله دربی را سوت بزنند. امیر عرب‌براقی، حسن اکرمی و مرتضی منصوریان سه داوری هستند که همانند موعود بنیادی‌فر کلاس‌های مربوط به کمک داور ویدئویی را گذرانده‌اند و به طور حتم یکی از این سه داور وظیفه قضاوت دربی در دور برگشت را برعهده خواهد گرفت.

البته فدراسیون فوتبال در تلاش است سه داور دیگر را هم به کلاس‌های بین المللی بفرستد تا تعداد داوران ایرانی که می‌توانند با حضور کمک داور ویدئویی بازی‌ها را سوت بزنند به ۷ داور برسد.

پایان/*

اندیشه قرن را در ایتا دنبال کنید

اندیشه قرن را در تلگرام دنبال کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا