خنثی شدن ناگهانی بمب نقل و انتقالات پرسپولیس/ شلیک خمپاره بالای سر اردوگاه ارتش سرخ/ استقلال شاه ماهی بزرگ مد نظر پرسپولیس را صید کرد

استقلال بازیکن مد نظر پرسپولیس را خرید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛استقلال در فصل جدید لیگ برتر تیم خوبی را با سرمربی گری جواد نکونام آماده رقابت کرده است. استقلال در حال حاضر با گرفتن ۱۵ امتیاز از ۶ بازی، همراه با پرسپولیس به طور مشترک در صدر جدول لیگ ایستاده است.

استقلال امسال در لیگ قهرمانان حضور ندارد و امیدوار است که بتواند در سال آینده به متعبرترین بازی های باشگاهی در آسیا برگردد.

استقلال در نقل و انتقالات تابستانی بازیکنانی نظیر مهرداد محمدی و گویتاوو بلانکو را خریداری کرد. تازه ترین خبر درباره استقلال را در ادامه بخوانید.

پرسپولیس مدعی شده است گوستاوو بلانکو برای عقد قرارداد با این باشگاه، ۶۰۰ هزار دلار خواسته بود.

رضا درویش مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در مصاحبه ی اخیر خود مدعی شد که گوستاوو بلانکو برای عقد قرارداد با آنها طلب ۶۰۰ هزار دلار کرده بود و البته یحیی گل محمدی این مهاجم را از نظر فنی تایید نکرد.

قرارداد گوستاوو بعد از آن ثبت شد که جواد نکونام رقم قرارداد خودرا ۲.۵ میلیون دلار کاهش داد و به دنبال سرمربی استقلال، ۷ بازیکن هم قراردادهای مالی خود را کاهش دادند تا در نهایت قرارداد این مهاجم آرژانتینی ثبت شود.

طبیعتا میزان کاهش قرارداد بازیکنان کمتر از جواد نکونام بوده و اگر هر بازیکن به طور مثال ۱.۵ میلیون قرارداد خود را کم کرده باشد با کاهش قرارداد ۲.۵ میلیارد تومانی از سوی جواد نکونام، میزان کاهش قرارداد در تیم استقلال به ۱۳ میلیارد تومان می‌رسد و این نشان می‌دهد قرارداد استقلال با بلانکو، حدود ۱۳ میلیارد تومان است./خبر ورزشی

پایان/*

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا