۰۹:۲۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۳

خبر خیلی خوش فرهادی از پرداخت مطالبات رتبه‌بندی معلمان و مرحله اول سرانه مدارس

به گزارش اندیشه قرن؛ خبر خیلی خوش فرهادی از پرداخت مطالبات رتبه‌بندی معلمان و مرحله اول سرانه مدارس را در ادامه می خوانید. موضوع پرداخت مطالبات معلمان و مطالبات مربوط به رتبه بندی فرهنگیان از موضوعات مورد توجه معلمان بوده است. علی فرهادی ...

رتبه بندی معلمان و فرهنگیان

به گزارش اندیشه قرن؛ خبر خیلی خوش فرهادی از پرداخت مطالبات رتبه‌بندی معلمان و مرحله اول سرانه مدارس را در ادامه می خوانید.

موضوع پرداخت مطالبات معلمان و مطالبات مربوط به رتبه بندی فرهنگیان از موضوعات مورد توجه معلمان بوده است.

علی فرهادی معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش عصر امروز در گفت و گو با یکی از شبکه‌های تلویزیونی از پرداخت حق‌التدریس معوقه معلمان خبر داد.

وی با بیان اینکه مرحله اول سرانه مدارس و همچنین مطالبات رتبه‌بندی معلمان شاغل پرداخت شده است، گفت: فوق‌العاده رتبه‌بندی معلمان بازنشسته هم آبان پرداخت خواهد شد.

فرهادی ادامه داد: در رتبه‌بندی تقریباً هر آنچه از معلمان شاغل شرایط داشتند، به آنها رتبه تعلق گرفت و در احکام‌شان هم اعمال کردیم.

وی درباره بازنشستگان فرهنگی که مشمول رتبه‌بندی می‌شوند، گفت: آموزش و پرورش تمام تکالیفش برای فوق‌العاده رتبه‌بندی این افراد را انجام داده است و کسورات را به صندوق بازنشستگی واریز کرده است؛ صندوق بازنشستگی هم باید بلافاصله احکام آنها را صادر کرده و معوقات شأن را پرداخت کند که فکر کنم در این یک ماه انجام شود.

مطالب مرتبط