۱۸:۱۵ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۸

جو جایگاه تیفوسی‌ های پرسپولیس در حوالی هتل آزادی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن ؛سرخ‌ها در لیگ قهرمانان آسیا به دلیل حکمی که در سال‌های گذشته صادر شد در بازی با النصر عربستان از حضور تماشاگران و حامیان خود در ورزشگاه محروم هستند. همین امر باعث شد تا تعدادی از هواداران تصمیم بگیر...

پرسپولیس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن ؛سرخ‌ها در لیگ قهرمانان آسیا به دلیل حکمی که در سال‌های گذشته صادر شد در بازی با النصر عربستان از حضور تماشاگران و حامیان خود در ورزشگاه محروم هستند.

همین امر باعث شد تا تعدادی از هواداران تصمیم بگیرند برای تشویق و انرژی دادن به اعضای تیم برای این مسابقه حساس راهی هتل محل اقامت سرخپوشان شوند.

تعدادی از هواداران نیز شب گذشته از تیم در بازگشت از تمرین استقبال کرده بودند و با درخواست افشین پیروانی در ساعات پایانی شب به خانه‌های خود برگشتند.

از بعد از ظهر امروز هم تعدادی از هواداران راهی محل هتل پارسیان آزادی شدند تا در روزی که نمی‌توانند در ورزشگاه حضور داشته باشند، حمایت خود را این‌گونه اعلام کنند.

این هواداران در شرایطی که تعداد زیادی از عاشقان رونالدو با پیراهن النصر در محوطه هتل اسپیناس پالاس رفته‌اند، با لباس‌هایی سرخ و شعارهای معروف خود به بازیکنان تیم‌شان روحیه می‌دهند.

مطالب مرتبط